CZ 805 BREN A1, sivatagi, ASG
Elektromos airsoft fegyver. A CZ 805 BREN A1 modell sivatagi színű replikája Tajvanon készül, a dán ASG cég licencével. A ČZUB (Czech Arms Factory Uherský Brod) szoros együttműködésével hiteles másolatot sikerült létrehozni, amelyet hiteles dombornyomott lőfegyverek egészítenek ki. További
CZ 805 BREN A1, sivatagi színű, ASG
Elektromos airsoft fegyver. A CZ 805 BREN A1 modell sivatagi színű másolata Tajvanon készül, a dán ASG cég licencével. A ČZUB (Cseh Fegyvergyár, Uherský Brod) szoros együttműködésével hiteles másolatot sikerült létrehozni, amelyet hiteles dombornyomott lőfegyverek egészítenek ki. Az ismert gépkarabély-modell jelenleg bevezetésre kerül az ACR-be (Cseh Köztársaság Hadserege). A váz külső részeinek fém és műanyag ábrázolása lényegében azonos. A felső rész fémből készült, és CNC hosszú RIS sínnel van felszerelve, amelyre különböző optikai célzók vagy vörös pontok szerelhetők. A kézvédőn három rövidebb RIS található, amelyek lehetővé teszik a taktikai kiegészítők egyéni igények szerinti használatát. Az A1 névre keresztelt változat standard hosszúságú külső csővel rendelkezik, de érdeklődés esetén kompakt/rövid A2 modellt is kínálunk. Az alsó test pisztolymarkolattal, kétoldalas lőfegyver-mód kapcsolóval és tárral rendelkezik, és szilárd polimerből készült. A tár az eredeti típusú tár mellett is használható. A BREN lehetővé teszi a G36 (AEG) típusú kompatibilis tárak használatát. A fegyver modern változata teljesen állítható és összecsukható célzóberendezéssel van felszerelve a RIS-en. A válltámasz hosszirányban öt különböző pozícióban állítható, és teljesen oldalra is lehajtható, vagy egy csap kihúzásával teljesen eltávolítható. A válltámasz arcpárnája mozgatható, így könnyen alkalmazkodik bal- és jobbkezesekhez egyaránt. Az akkumulátor a válltámasz eltávolítása után a test mögött, a sebességváltó feletti térben helyezkedik el. Hosszabb, 9,6 V-os akkumulátor használata esetén csökken a kilökőnyílás kinyitásának lehetősége a hop-up szabályozásához. Figyelemre méltó még a gyorscsere rugó (QSC) is, amelyet egy tapasztalt tulajdonos néhány perc alatt elvégezhet (hasonló elv, mint a Scorpion EVO géppisztoly esetében). A fegyver nem a kínai olcsó fegyverekkel való versenyre készült. Azok számára tervezték, akik értékelik a minőséget, az egyediséget, a realizmust, és hajlandóak ezért fizetni. Mások kereshetnek olcsóbbat.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a CZ 805 BREN A1, sivatagi, ASG termékről a könyvjelzők között találhatók.
Elektromos airsoft fegyver. A CZ 805 BREN A1 modell sivatagi színű másolata Tajvanon készül, a dán ASG cég licencével. A ČZUB (Cseh Fegyvergyár, Uherský Brod) szoros együttműködésével hiteles másolatot sikerült létrehozni, amelyet hiteles dombornyomott lőfegyverek egészítenek ki. Az ismert gépkarabély-modell jelenleg bevezetésre kerül az ACR-be (Cseh Köztársaság Hadserege). A váz külső részeinek fém és műanyag ábrázolása lényegében azonos. A felső rész fémből készült, és CNC hosszú RIS sínnel van felszerelve, amelyre különböző optikai célzók vagy vörös pontok szerelhetők. A kézvédőn három rövidebb RIS található, amelyek lehetővé teszik a taktikai kiegészítők egyéni igények szerinti használatát. Az A1 névre keresztelt változat standard hosszúságú külső csővel rendelkezik, de érdeklődés esetén kompakt/rövid A2 modellt is kínálunk. Az alsó test pisztolymarkolattal, kétoldalas lőfegyver-mód kapcsolóval és tárral rendelkezik, és szilárd polimerből készült. A tár az eredeti típusú tár mellett is használható. A BREN lehetővé teszi a G36 (AEG) típusú kompatibilis tárak használatát. A fegyver modern változata teljesen állítható és összecsukható célzóberendezéssel van felszerelve a RIS-en. A válltámasz hosszirányban öt különböző pozícióban állítható, és teljesen oldalra is lehajtható, vagy egy csap kihúzásával teljesen eltávolítható. A válltámasz arcpárnája mozgatható, így könnyen alkalmazkodik bal- és jobbkezesekhez egyaránt. Az akkumulátor a válltámasz eltávolítása után a test mögött, a sebességváltó feletti térben helyezkedik el. Hosszabb, 9,6 V-os akkumulátor használata esetén csökken a kilökőnyílás kinyitásának lehetősége a hop-up szabályozásához. Figyelemre méltó még a gyorscsere rugó (QSC) is, amelyet egy tapasztalt tulajdonos néhány perc alatt elvégezhet (hasonló elv, mint a Scorpion EVO géppisztoly esetében). A fegyver nem a kínai olcsó fegyverekkel való versenyre készült. Azok számára tervezték, akik értékelik a minőséget, az egyediséget, a realizmust, és hajlandóak ezért fizetni. Mások kereshetnek olcsóbbat.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a CZ 805 BREN A1, sivatagi, ASG termékről a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő nem tartozék. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 930/875 mm |
| Fegyver súlya | 3,2 kg |
| Belső cső hossza | 375 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.25 - 0.28 g |
| Tárkapacitás | 550 BB |
| Tár típusa | hi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type AK (8.4V, 1600mAh) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/semi-auto/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | reinforced version 3, QSC (7 mm) |
| Csapágy típusa | 7 mm, ball bearings, metal |
| Motor típusa | Short torque |
| Motor változata | Short |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 63 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 120 m/s [394 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 125 m/s [410 fps] |
































