AK-105 PMC, Emod állvány, acél, Cyma Standard, CM.040N
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). AK-105 PMC [CM.040N] Cyma Standard Edition replika modell a Cyma gyártótól. Közepes hosszúságú változat acél (!!!) testtel, reteszfedéllel, gázcsővel és villanáscsökkentővel. További
AK-105 PMC, Emod állvány, acél, Cyma Standard, CM.040N
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). AK-105 PMC [CM.040N] Cyma Standard Edition replika modell a Cyma gyártótól. Közepes hosszúságú változat acél (!!!) testtel, reteszfedéllel, gázcsővel és villanáscsökkentővel. A fegyver modernizált változatát a 21. század AK-jának nevezik. Első pillantásra lenyűgöző a Dragon típusú csőtorkolati fék, a kétoldalas feszítőkar és a teljesen fém RAS kézvédő, amely lehetővé teszi a taktikai kiegészítők használatát a felhasználó egyéni igényeinek megfelelően.A fegyver kialakítása teljes egészében fémből készült. A szilárd fekete polimerből készült, csak az ergonómikusan kialakított US Palm pisztolymarkolat, a US Palm recézett tár és a Vltor Emod csúszó állvány található benne, amelynek belső terében az akkumulátor helyezkedik el. Ez a teleszkópos állvány 6 különböző pozícióban is állítható. A test és az állvány között egy forgó hurok található, amelyhez a hordozóheveder karabinerje rögzíthető.
A megerősített fém hajtómű tartalmaz minőségi acél kerekeket, precíziós fém 7 mm-es csapágyakat, M130 szintű rugót, fém rugóvezetőt csapággyal, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet. Az egy darabból álló fém Hop-Up kamra és a további felületkezelés nélküli, 6,08 mm belső átmérőjű cső biztosan tetszeni fog. A csomag tartalmaz egy műanyag tisztító rudat és egy feltekerhető Hi-cap magazint 450 db BB-vel.
Mi az a Cyma Standard Edition?
Felejtsd el a régi gyártói megjelöléseket, mint például a Blue Edition, High Speed Edition, Limited Edition stb. A gyártó teljesen átállt egy új és logikusabb, három termékcsaládra osztott felosztásra: Sport, Standard és Platinum.
A Cyma Standard Edition 2025 óta jelentős fejlesztéseken esett át a korábbi sorozatokhoz képest. A testek és a külső alkatrészek most már jobb minőségű anyagokból készülnek. Sok alkatrész, amely az előző években a szokásos ZnAl ötvözetből készült, most acélból készül. A szokásos ABS műanyagokat sok esetben üvegszálas adalékokkal ellátott nylon polimer váltotta fel. A belső alkatrészek is jelentős fejlesztéseken estek át, például új hop-up gumiszalagok, módosított fémkamrák, új megerősített sebességváltók, teherbíró belső alkatrészek, és a fegyver teljes légkondicionálása is javult.
A Cyma Standard Edition egy fejlett airsoft fegyver termékcsalád, amely elsősorban azoknak a játékosoknak szól, akik magasabb értéket várnak el a fegyvertől a felhasznált anyagok, a jobb és stabilabb teljesítmény, valamint a jó pontosság tekintetében. Megfizethető elektromos (AEG) replikákat kínál fejlett kialakítással, kiváló megbízhatósággal és funkcionalitással. A kiadás fegyverei nem tartalmaznak akkumulátorokat vagy töltőket, ezért ezeket külön kell megvásárolni.
Az AK-105 PMC, Emod stock, steel, Cyma Standard, CM.040N termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). AK-105 PMC [CM.040N] Cyma Standard Edition replika modell a Cyma gyártótól. Közepes hosszúságú változat acél (!!!) testtel, reteszfedéllel, gázcsővel és villanáscsökkentővel. A fegyver modernizált változatát a 21. század AK-jának nevezik. Első pillantásra lenyűgöző a Dragon típusú csőtorkolati fék, a kétoldalas feszítőkar és a teljesen fém RAS kézvédő, amely lehetővé teszi a taktikai kiegészítők használatát a felhasználó egyéni igényeinek megfelelően.A fegyver kialakítása teljes egészében fémből készült. A szilárd fekete polimerből készült, csak az ergonómikusan kialakított US Palm pisztolymarkolat, a US Palm recézett tár és a Vltor Emod csúszó állvány található benne, amelynek belső terében az akkumulátor helyezkedik el. Ez a teleszkópos állvány 6 különböző pozícióban is állítható. A test és az állvány között egy forgó hurok található, amelyhez a hordozóheveder karabinerje rögzíthető.
A megerősített fém hajtómű tartalmaz minőségi acél kerekeket, precíziós fém 7 mm-es csapágyakat, M130 szintű rugót, fém rugóvezetőt csapággyal, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet. Az egy darabból álló fém Hop-Up kamra és a további felületkezelés nélküli, 6,08 mm belső átmérőjű cső biztosan tetszeni fog. A csomag tartalmaz egy műanyag tisztító rudat és egy feltekerhető Hi-cap magazint 450 db BB-vel.
Mi az a Cyma Standard Edition?
Felejtsd el a régi gyártói megjelöléseket, mint például a Blue Edition, High Speed Edition, Limited Edition stb. A gyártó teljesen átállt egy új és logikusabb, három termékcsaládra osztott felosztásra: Sport, Standard és Platinum.
A Cyma Standard Edition 2025 óta jelentős fejlesztéseken esett át a korábbi sorozatokhoz képest. A testek és a külső alkatrészek most már jobb minőségű anyagokból készülnek. Sok alkatrész, amely az előző években a szokásos ZnAl ötvözetből készült, most acélból készül. A szokásos ABS műanyagokat sok esetben üvegszálas adalékokkal ellátott nylon polimer váltotta fel. A belső alkatrészek is jelentős fejlesztéseken estek át, például új hop-up gumiszalagok, módosított fémkamrák, új megerősített sebességváltók, teherbíró belső alkatrészek, és a fegyver teljes légkondicionálása is javult.
A Cyma Standard Edition egy fejlett airsoft fegyver termékcsalád, amely elsősorban azoknak a játékosoknak szól, akik magasabb értéket várnak el a fegyvertől a felhasznált anyagok, a jobb és stabilabb teljesítmény, valamint a jó pontosság tekintetében. Megfizethető elektromos (AEG) replikákat kínál fejlett kialakítással, kiváló megbízhatósággal és funkcionalitással. A kiadás fegyverei nem tartalmaznak akkumulátorokat vagy töltőket, ezért ezeket külön kell megvásárolni.
Az AK-105 PMC, Emod stock, steel, Cyma Standard, CM.040N termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő nem tartozék. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 880/795 mm |
| Fegyver súlya | 3,38 kg |
| Belső cső hossza | 310 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.25 - 0.28 g |
| Tárkapacitás | 450 BB |
| Tár típusa | hi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type CQB (9.6V, 1600mAh) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/semi-auto/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | kovový verze 3 (7 mm) |
| Csapágy típusa | 7 mm, bushing, metal |
| Motor típusa | Short torque |
| Motor változata | Short |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 65 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 120 m/s [394 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 135 m/s [443 fps] |















































