Beretta ARX 160, Elite Force, fekete, Umarex
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). A Beretta ARX 160 Elite Force Long (fekete) modell Umarex replikája. Blow back változat, amely a csúszka valósághű mozgását utánozza. További
Beretta ARX 160, Elite Force, fekete, Umarex
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). A Beretta ARX 160 Elite Force Long (fekete) modell Umarex replikája. Ez a nagyon modern, egyesek számára talán futurisztikus gépkarabély nagy részben kiváló minőségű, szilárd polimerből készült. Fémből készült a külső cső, a RIS felső sín, a tárretesz, a ravasz, a választókar, a porvédő, a zár és a heveder. A fémek és műanyagok aránya így hasonló a valódi fegyveréhez. A Beretta már eleve felszerelt cserélhető alap célzóberendezéssel és rengeteg RIS-szel a taktikai kiegészítők egyszerű felszereléséhez. Az olyan vezérlők, mint a választókar, a retesz és a tárretesz gomb kétoldalúan megoldottak. Az akkumulátor ebben az esetben az oldalirányban összecsukható, behúzható (4 pozícióba állítható) állványban található. A blow back rendszer egyre népszerűbb és kívánatosabb funkció, amely a csúszka valósághű mozgását utánozza.A fémmel megerősített sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket (CNC), precíziós fém csapágyakat (7 mm, csúszó), M120 rugót, rozsdamentes acél hengeret, mikrokapcsolót, csapágy nélküli rugóvezetőt (fém/műanyag kombináció), megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. Tartalmaz egy felhúzható, nagy kapacitású 300 töltényes tárat (kompatibilis az M16/M4/M15 típusokkal).
A Beretta ARX 160, Elite Force, fekete, Umarex termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). A Beretta ARX 160 Elite Force Long (fekete) modell Umarex replikája. Ez a nagyon modern, egyesek számára talán futurisztikus gépkarabély nagy részben kiváló minőségű, szilárd polimerből készült. Fémből készült a külső cső, a RIS felső sín, a tárretesz, a ravasz, a választókar, a porvédő, a zár és a heveder. A fémek és műanyagok aránya így hasonló a valódi fegyveréhez. A Beretta már eleve felszerelt cserélhető alap célzóberendezéssel és rengeteg RIS-szel a taktikai kiegészítők egyszerű felszereléséhez. Az olyan vezérlők, mint a választókar, a retesz és a tárretesz gomb kétoldalúan megoldottak. Az akkumulátor ebben az esetben az oldalirányban összecsukható, behúzható (4 pozícióba állítható) állványban található. A blow back rendszer egyre népszerűbb és kívánatosabb funkció, amely a csúszka valósághű mozgását utánozza.A fémmel megerősített sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket (CNC), precíziós fém csapágyakat (7 mm, csúszó), M120 rugót, rozsdamentes acél hengeret, mikrokapcsolót, csapágy nélküli rugóvezetőt (fém/műanyag kombináció), megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. Tartalmaz egy felhúzható, nagy kapacitású 300 töltényes tárat (kompatibilis az M16/M4/M15 típusokkal).
A Beretta ARX 160, Elite Force, fekete, Umarex termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő nem tartozék. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 840/905/675 mm |
| Fegyver súlya | 3,036 kg |
| Belső cső hossza | 450 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 300 BB |
| Tár típusa | hi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type Mini (9.6V) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/semi-auto/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | EBB version 3 (7 mm) |
| Csapágy típusa | 7 mm, bushing, metal |
| Motor típusa | Short torque |
| Motor változata | Short |
| AEG típusa | EBB |
| Blow Back | Igen, elektromos |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 55 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 115 m/s [377 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 120 m/s [394 fps] |























