M870, ABS, rövid, összecsukható állvány, Cyma, CM.352
Rugós meghajtású airsoft fegyver. A Remington M870 puska [CM.352] replikája ABS műanyag kivitelben a Cyma gyártótól. További
M870, ABS, rövid, összecsukható válltámasz, Cyma, CM.352
Rugós meghajtású airsoft fegyver. A Remington M870 shotgun [CM.352] modell replikája ABS műanyag kivitelben a Cyma gyártótól. A shotgun ebben a kompakt változatban rövidített fém külső csővel rendelkezik. A test hátsó részén acél rögzítés és a tetején összecsukható válltámasz található. A fegyver pumpás újratöltés után egyszerre 3 BB-t lő ki, három különálló belső cső és három rögzített hop-up segítségével. A csomag tartalmazza a BB-k gyorsbetöltőjét, műanyag tisztító rudat és 1 db, körülbelül 30 töltény befogadására alkalmas tölténytárat (alacsony kapacitású tárként működik).
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk az M870, ABS, rövid, összecsukható válltámasz termékről. Cyma, CM.352 termékről a könyvjelzők között találhatók.
Rugós meghajtású airsoft fegyver. A Remington M870 shotgun [CM.352] modell replikája ABS műanyag kivitelben a Cyma gyártótól. A shotgun ebben a kompakt változatban rövidített fém külső csővel rendelkezik. A test hátsó részén acél rögzítés és a tetején összecsukható válltámasz található. A fegyver pumpás újratöltés után egyszerre 3 BB-t lő ki, három különálló belső cső és három rögzített hop-up segítségével. A csomag tartalmazza a BB-k gyorsbetöltőjét, műanyag tisztító rudat és 1 db, körülbelül 30 töltény befogadására alkalmas tölténytárat (alacsony kapacitású tárként működik).
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk az M870, ABS, rövid, összecsukható válltámasz termékről. Cyma, CM.352 termékről a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 640/900 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 1,70 kg |
| Belső cső hossza | 300 mm |
| Hop‑Up típusa | fix hop-up 0.20g BB |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 1x shell 3x10 BB |
| Tűz módok | safe/3 BBs at once |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 45 m |
| Torkolati sebesség (mért) | 85 m/s (with 0.20g) [279 fps] |














