G36K, 2. generáció, RAS, hangtompító, Jing Gong, JG1138
Automatikus elektromos airsoft fegyver. A G36K RAS [G608-7, JG-1238] modell replikája a Jing Gong gyártótól. További
G36K, gen. 2, RAS, hangtompító, Jing Gong, JG1138
Automatikus elektromos airsoft fegyver. A G36K RAS [G608-7, JG-1238] modell replikája a Jing Gong gyártótól. A K jelölés a német Kurz szóból származik, amely rövidet jelent. Akárcsak a valódi fegyverek, ez a fegyver is nagyrészt kiváló minőségű ABS műanyagból készült. A felső hordozófogantyú hosszú RIS sínnel rendelkezik, amelyre különböző távcsövek, red dot célzók és egyéb célzók szerelhetők. A teljes RAS kézvédő fémből készült, és RIS sínekre szerelhető taktikai kiegészítők rögzítésére használható. A külső cső torkolata nem villanáscsökkentővel van ellátva, mint ezeknél a modelleknél általában, hanem hangtompítóval, amely a kézvédőbe van beépítve. Az olyan vezérlők, mint a választókar, a feszítőkar és a tárkioldó gomb, kétkezesek. A fegyver modellje számos hevederforgatóval és összecsukható állvánnyal rendelkezik. A fémmel megerősített III. verziójú hajtómű alapvető fém fogaskerekeket, 7 mm-es fém perselyeket, fém rugóvezetőt, sárgaréz hengeret, M120 rugót, műanyag hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. Jól megoldott műanyag hop-up kamra és felületkezelés nélküli belső cső található benne, amelynek átmérője 6,08 mm. A csomag tartalma: töltő, 8,4 V/1100 mAh-s akkumulátor (kicsi csatlakozó), tisztító rúd és egy 470 lőszer befogadására alkalmas Wind Up Hi-cap tár.
A 2. generációs legújabb fegyverek lehetőséget nyújtanak a csővégsebesség szabályozására. A sebességváltóban található speciális rugóvezető lehetővé teszi a rugó nagyobb vagy kisebb összenyomását. Ennek köszönhetően a csővégsebesség 110-120 m/s tartományban változtatható. A szabályozás a válltámasz lehajtása után történik, az illesztett imbuszkulcs (2,5 mm) becsavarásával a sebességváltó hátsó részén található lyukba.
A G36K, gen. 2, RAS, hangtompító, Jing Gong, JG1138 termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Automatikus elektromos airsoft fegyver. A G36K RAS [G608-7, JG-1238] modell replikája a Jing Gong gyártótól. A K jelölés a német Kurz szóból származik, amely rövidet jelent. Akárcsak a valódi fegyverek, ez a fegyver is nagyrészt kiváló minőségű ABS műanyagból készült. A felső hordozófogantyú hosszú RIS sínnel rendelkezik, amelyre különböző távcsövek, red dot célzók és egyéb célzók szerelhetők. A teljes RAS kézvédő fémből készült, és RIS sínekre szerelhető taktikai kiegészítők rögzítésére használható. A külső cső torkolata nem villanáscsökkentővel van ellátva, mint ezeknél a modelleknél általában, hanem hangtompítóval, amely a kézvédőbe van beépítve. Az olyan vezérlők, mint a választókar, a feszítőkar és a tárkioldó gomb, kétkezesek. A fegyver modellje számos hevederforgatóval és összecsukható állvánnyal rendelkezik. A fémmel megerősített III. verziójú hajtómű alapvető fém fogaskerekeket, 7 mm-es fém perselyeket, fém rugóvezetőt, sárgaréz hengeret, M120 rugót, műanyag hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. Jól megoldott műanyag hop-up kamra és felületkezelés nélküli belső cső található benne, amelynek átmérője 6,08 mm. A csomag tartalma: töltő, 8,4 V/1100 mAh-s akkumulátor (kicsi csatlakozó), tisztító rúd és egy 470 lőszer befogadására alkalmas Wind Up Hi-cap tár.
A 2. generációs legújabb fegyverek lehetőséget nyújtanak a csővégsebesség szabályozására. A sebességváltóban található speciális rugóvezető lehetővé teszi a rugó nagyobb vagy kisebb összenyomását. Ennek köszönhetően a csővégsebesség 110-120 m/s tartományban változtatható. A szabályozás a válltámasz lehajtása után történik, az illesztett imbuszkulcs (2,5 mm) becsavarásával a sebességváltó hátsó részén található lyukba.
A G36K, gen. 2, RAS, hangtompító, Jing Gong, JG1138 termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő a csomag része. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 845/630 mm |
| Fegyver súlya | 2,95 kg |
| Belső cső hossza | 247 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 470 BB |
| Tár típusa | hi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type Mini (8.4V) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/semi-auto/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | metal version 3 (7 mm) |
| Csapágy típusa | 7 mm, bushing, metal |
| Motor típusa | Short genuine |
| Motor változata | Short |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 60 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 120 m/s [394 fps] |

























