Airsoft mesterlövész R700 MDT-A, fekete, Cyma, CM.707A
Rugós meghajtású airsoft fegyver. Cyma R700 MDT-A [CM.707A] airsoft mesterlövész puska, rögzített állvánnyal, fekete színben. További
Airsoft mesterlövész R700 MDT-A, fekete, Cyma, CM.707A
Rugós meghajtású airsoft fegyver. Airsoft mesterlövész puska R700 MDT-A [CM.707A] a Cyma-tól, rögzített állvánnyal, fekete színben. Ez a fegyver feltűnően hasonlít a klasszikus Remington M700 puska modernizált változatára, moduláris állvánnyal, a kanadai MDT gyártótól.
A CM.707A airsoft mesterlövész puska integrált RIS sínnel rendelkezik a fém váz felső részén. Teljesen állítható, rögzített állvánnyal rendelkezik, amelynek hossza állítható, és az arcpárna magassága is állítható. A szabadon lebegő, barázdált cső robusztus és fémből készült. A fegyver heveder rögzítésére szolgáló rögzítésekkel van ellátva. A fegyverhez könnyen rögzíthető egy szabványos Harris kétlábú állvány. A fegyver állítható Hop-Up rendszerrel van ellátva, amely a fegyverkeret alján található kerék segítségével nagyon könnyen beállítható. A feszítőkar megnagyobbított és nagyon ergonómikus.
A csomag tartalma: gyorsfeltöltő szelep, műanyag csőtisztító rúd és 100 BB-s tár.
Az Airsoft R700 MDT-A, fekete, Cyma, CM.707A termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Rugós meghajtású airsoft fegyver. Airsoft mesterlövész puska R700 MDT-A [CM.707A] a Cyma-tól, rögzített állvánnyal, fekete színben. Ez a fegyver feltűnően hasonlít a klasszikus Remington M700 puska modernizált változatára, moduláris állvánnyal, a kanadai MDT gyártótól.
A CM.707A airsoft mesterlövész puska integrált RIS sínnel rendelkezik a fém váz felső részén. Teljesen állítható, rögzített állvánnyal rendelkezik, amelynek hossza állítható, és az arcpárna magassága is állítható. A szabadon lebegő, barázdált cső robusztus és fémből készült. A fegyver heveder rögzítésére szolgáló rögzítésekkel van ellátva. A fegyverhez könnyen rögzíthető egy szabványos Harris kétlábú állvány. A fegyver állítható Hop-Up rendszerrel van ellátva, amely a fegyverkeret alján található kerék segítségével nagyon könnyen beállítható. A feszítőkar megnagyobbított és nagyon ergonómikus.
A csomag tartalma: gyorsfeltöltő szelep, műanyag csőtisztító rúd és 100 BB-s tár.
Az Airsoft R700 MDT-A, fekete, Cyma, CM.707A termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 1090 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 2,9 kg |
| Belső cső hossza | 490 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0,30 - 0,32 - 0,36 g |
| Tárkapacitás | 100 BB |
| Tűz módok | one-shot |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 75 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 150 m/s [492 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 160 m/s [525 fps] |



















































