Enfield L85A2 karabin, STAR
Automatska električna airsoft puška (AEG). Replicirana puška modela Enfield L85A2 Carbine tvrtke STAR. Više
Enfield L85A2 Karabin, STAR
Serija jurišnih pušaka L85 (poznata i pod nazivom SA80) jedna je od onih s burnom prošlošću. Prva verzija L85A1 imala je vrlo dobre parametre gađanja i performanse, ali je nažalost, zbog loše kvalitete proizvodnje i česte nepouzdanosti, postala vrlo nepopularna. Međutim, britanska je tvornica oružja s vremenom razvila novu verziju pod oznakom L85A2, koja je bila lišena većine problema originalnog oružja i zbog svoje preciznosti i ergonomije mogla je s vremenom pronaći svoje mjesto ne samo u britanskoj Kraljevskoj vojsci, već i u drugim vojska svijeta. Puška ima odvojivu dršku, koja se može montirati na originalni nišan SUSAT. Ovaj model proizvodi tvrtka STAR. Uključuje plastično kućište mehanizma i motor visokog okretnog momenta (High Torque Flat Motor). Pištolj je uglavnom izrađen od metala (kućište, cijev, nišani, drška itd.), a plastični su samo rukohvat i bočne ploče kundaka. Magacin, kompatibilan s vrstama M16/M4/M15, je mid-cap magacin za 130 BB-ova. Baterija se postavlja u rukohvat. Pištolj u osnovnom paketu ima vrlo visoku standardnu početnu brzinu od oko 130 m/s.
Preporučene airsoft dodatke, parametre, recenzije i druge korisne informacije o proizvodu Enfield L85A2 Carbine, STAR možete pronaći u zabilješkama.
Serija jurišnih pušaka L85 (poznata i pod nazivom SA80) jedna je od onih s burnom prošlošću. Prva verzija L85A1 imala je vrlo dobre parametre gađanja i performanse, ali je nažalost, zbog loše kvalitete proizvodnje i česte nepouzdanosti, postala vrlo nepopularna. Međutim, britanska je tvornica oružja s vremenom razvila novu verziju pod oznakom L85A2, koja je bila lišena većine problema originalnog oružja i zbog svoje preciznosti i ergonomije mogla je s vremenom pronaći svoje mjesto ne samo u britanskoj Kraljevskoj vojsci, već i u drugim vojska svijeta. Puška ima odvojivu dršku, koja se može montirati na originalni nišan SUSAT. Ovaj model proizvodi tvrtka STAR. Uključuje plastično kućište mehanizma i motor visokog okretnog momenta (High Torque Flat Motor). Pištolj je uglavnom izrađen od metala (kućište, cijev, nišani, drška itd.), a plastični su samo rukohvat i bočne ploče kundaka. Magacin, kompatibilan s vrstama M16/M4/M15, je mid-cap magacin za 130 BB-ova. Baterija se postavlja u rukohvat. Pištolj u osnovnom paketu ima vrlo visoku standardnu početnu brzinu od oko 130 m/s.
Preporučene airsoft dodatke, parametre, recenzije i druge korisne informacije o proizvodu Enfield L85A2 Carbine, STAR možete pronaći u zabilješkama.
Parametri
| Obavijest | Baterija i punjač nisu uključeni. |
|---|---|
| Dužina oružja | 710 mm |
| Težina oružja | 3,8 kg |
| Dužina unutarnje cijevi | 410 mm |
| Tip Hop-Up | podesiv hop-up |
| Preporučene BBs | 0.25 - 0.28 g |
| Kapacitet spremnika | 130 BB |
| Vrsta spremnika | mid-cap |
| Preporučena baterija | Type M15/M4 (9.6V) |
| Tip utikača | Tamiya Mini |
| Načini paljbe | safe/semi-auto/full-auto |
| Okidački prekidač | mehanički |
| Gearbox tip | Plastic STAR |
| Tip motora | Hight Torque Flat Motor |
| Motorna varijanta | Long |
| AEG tip | NBB |
| Blow Back | Ne |
| Kalibar | 6 mm |
| Domet oružja | 65 m |
| Brzina iz cijevi (izmjerena) | 130 m/s [427 fps] |





























