M870 Tactical, GNB, Tokyo Marui
Pistolet airsoft na gaz z pompą. Replika strzelby Remington M870 Tactical firmy Tokyo Marui. Więcej
M870 Tactical, GNB, Tokyo Marui
Pistolet airsoft na gaz z pompą. Replika strzelby Remington M870 Tactical firmy Tokyo Marui. Japońska marka ponownie nie zawiodła! Przeprojektowany napęd gazowy i unikalne rozwiązanie techniczne sprawiają, że jest to produkt całkowicie wyjątkowy. Metalowa konstrukcja, realistyczne użycie nabojów jako magazynka, wymienny zbiornik gazu w kolbie, trzy lufy wewnętrzne i łatwe ładowanie z charakterystycznym dźwiękiem. To tylko niewielka lista głównych specyfikacji tego wspaniałego modelu. Jedynymi elementami zewnętrznymi wykonanymi z wysokiej jakości wytrzymałego tworzywa sztucznego są czarna kolba i karbowana osłona dłoni. Przemyślana i rewolucyjna konstrukcja pozwala na łatwy wybór trybu strzelania po trzech lub sześciu kulach. Górna szyna RIS do montażu celownika jest w tym przypadku oczywista, choć dzięki dobrze zaprojektowanemu zespołowi mechanicznemu celowniki są koniecznością. Niektórzy właściciele z pewnością docenią schowek na zapasowe naboje, który jest ukryty w dolnej części lufy. W zestawie znajduje się rurowy szybki ładownik, wycior do czyszczenia lufy oraz jeden plastikowy nabój na 30 nabojów (tego samego typu, co w ręcznej strzelbie Tokyo Marui).
Zalecane akcesoria do airsoftu, parametry, recenzja i inne przydatne informacje o produkcie M870 Tactical, GNB, Tokyo Marui można znaleźć w zakładkach.
Pistolet airsoft na gaz z pompą. Replika strzelby Remington M870 Tactical firmy Tokyo Marui. Japońska marka ponownie nie zawiodła! Przeprojektowany napęd gazowy i unikalne rozwiązanie techniczne sprawiają, że jest to produkt całkowicie wyjątkowy. Metalowa konstrukcja, realistyczne użycie nabojów jako magazynka, wymienny zbiornik gazu w kolbie, trzy lufy wewnętrzne i łatwe ładowanie z charakterystycznym dźwiękiem. To tylko niewielka lista głównych specyfikacji tego wspaniałego modelu. Jedynymi elementami zewnętrznymi wykonanymi z wysokiej jakości wytrzymałego tworzywa sztucznego są czarna kolba i karbowana osłona dłoni. Przemyślana i rewolucyjna konstrukcja pozwala na łatwy wybór trybu strzelania po trzech lub sześciu kulach. Górna szyna RIS do montażu celownika jest w tym przypadku oczywista, choć dzięki dobrze zaprojektowanemu zespołowi mechanicznemu celowniki są koniecznością. Niektórzy właściciele z pewnością docenią schowek na zapasowe naboje, który jest ukryty w dolnej części lufy. W zestawie znajduje się rurowy szybki ładownik, wycior do czyszczenia lufy oraz jeden plastikowy nabój na 30 nabojów (tego samego typu, co w ręcznej strzelbie Tokyo Marui).
Zalecane akcesoria do airsoftu, parametry, recenzja i inne przydatne informacje o produkcie M870 Tactical, GNB, Tokyo Marui można znaleźć w zakładkach.
Parametry
| Długość broni | 954 mm |
|---|---|
| Waga broni | 2,72 kg |
| Długość wewnętrznej lufy | 260 mm |
| Typ Hop-Up | stały hop-up 0.20g BB |
| Zalecane kulki BBs | 0.20 g |
| Pojemność magazynka | 30 BB |
| Tryby ognia | safe/3 BBs or 6 BBs at once |
| Typ pistoletu gazowego | GNB |
| Blow Back | Nie |
| Gaz napędowy | GreenGas |
| Kaliber | 6 mm |
| Zasięg broni | 45 m |
| Prędkość wylotowa (producent) | 95 m/s (3 BB) [312 fps] |
| Prędkość wylotowa (zmierzona) | 85 m/s (6 BB) [279 fps] |

















