Magpul M870, TAN, Magpul PTS
Karabin ASG napędzany sprężyną. Metalowa replika strzelby Remington M870 w zaawansowanej edycji Magpul PTS. Strzelba wyposażona jest w solidną plastikową kolbę (możliwa regulacja liniowa za pomocą dodatkowych adapterów), osłonę dłoni MOE 870 oraz pionowe uchwyty MVG. Więcej
Magpul M870, TAN, Magpul PTS
Sprężynowa broń airsoftowa. Metalowa replika strzelby Remington M870 w zaawansowanej edycji Magpul PTS. Strzelba wyposażona jest w solidną plastikową kolbę (możliwość liniowej regulacji za pomocą dodatkowych adapterów), osłonę dłoni MOE 870 oraz pionowe uchwyty MVG. Wszystkie te opcje mają logo marki firmy Magpul i kolor piaskowy (tan). Sam korpus, lufa zewnętrzna i spód rury są wykonane z metalu. Broń posiada również pętle i zaczep do mocowania zawiasu. Długa szyna RIS w górnej części korpusu służy do montażu lunety lub celownika kolimatorowego. Na osłonie MOE znajdują się nawet dwie krótsze szyny RIS, które umożliwiają montaż dodatkowych akcesoriów taktycznych, takich jak latarka. W zestawie znajduje się szybki ładownik, wycior, przedłużka kolby i magazynek o małej pojemności na 20 kulek BB.
Zalecane akcesoria do airsoftu, parametry, recenzja i inne przydatne informacje o produkcie Magpul M870, TAN, Magpul PTS można znaleźć w zakładkach.
Sprężynowa broń airsoftowa. Metalowa replika strzelby Remington M870 w zaawansowanej edycji Magpul PTS. Strzelba wyposażona jest w solidną plastikową kolbę (możliwość liniowej regulacji za pomocą dodatkowych adapterów), osłonę dłoni MOE 870 oraz pionowe uchwyty MVG. Wszystkie te opcje mają logo marki firmy Magpul i kolor piaskowy (tan). Sam korpus, lufa zewnętrzna i spód rury są wykonane z metalu. Broń posiada również pętle i zaczep do mocowania zawiasu. Długa szyna RIS w górnej części korpusu służy do montażu lunety lub celownika kolimatorowego. Na osłonie MOE znajdują się nawet dwie krótsze szyny RIS, które umożliwiają montaż dodatkowych akcesoriów taktycznych, takich jak latarka. W zestawie znajduje się szybki ładownik, wycior, przedłużka kolby i magazynek o małej pojemności na 20 kulek BB.
Zalecane akcesoria do airsoftu, parametry, recenzja i inne przydatne informacje o produkcie Magpul M870, TAN, Magpul PTS można znaleźć w zakładkach.
Parametry
| Długość broni | 995/1045 mm |
|---|---|
| Waga broni | 2,75 kg |
| Długość wewnętrznej lufy | 500 mm |
| Typ Hop-Up | stały hop-up 0.20g BB |
| Zalecane kulki BBs | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Pojemność magazynka | 20 BB |
| Tryby ognia | safe/one-shot |
| Blow Back | Nie |
| Kaliber | 6 mm |
| Zasięg broni | 45 m |
| Prędkość wylotowa (producent) | 90 m/s [295 fps] |

















