M870, ABS, krótka, stała kolba, Cyma, CM.350
Broń airsoft napędzana sprężyną. Replika strzelby Remington M870 [CM.350] w wersji z tworzywa ABS firmy Cyma. Więcej
M870, ABS, krótka, stała kolba, Cyma, CM.350
Broń airsoftowa napędzana sprężyną. Replika strzelby Remington M870 [CM.350] wersja z tworzywa ABS firmy Cyma. Strzelba w tej kompaktowej wersji ma skróconą lufę zewnętrzną wykonaną z metalu. W tylnej części korpusu znajduje się solidna kolba z tworzywa sztucznego z gumową stopką. Broń strzela po przeładowaniu pompowym, wystrzeliwując po 3 kulki BB na raz, co pozwala na trzy oddzielne lufy wewnętrzne i trzy stałe hop-upy. Opakowanie zawiera szybki ładowacz kul BB, plastikowy pręt do czyszczenia i 1x łuskę o pojemności około 30 sztuk (działa jako magazynek o małej pojemności).
Zalecane akcesoria do airsoftu, parametry, recenzja i inne przydatne informacje o produkcie M870, ABS, krótka, stała kolba, Cyma, CM.350 można znaleźć w zakładkach.
Broń airsoftowa napędzana sprężyną. Replika strzelby Remington M870 [CM.350] wersja z tworzywa ABS firmy Cyma. Strzelba w tej kompaktowej wersji ma skróconą lufę zewnętrzną wykonaną z metalu. W tylnej części korpusu znajduje się solidna kolba z tworzywa sztucznego z gumową stopką. Broń strzela po przeładowaniu pompowym, wystrzeliwując po 3 kulki BB na raz, co pozwala na trzy oddzielne lufy wewnętrzne i trzy stałe hop-upy. Opakowanie zawiera szybki ładowacz kul BB, plastikowy pręt do czyszczenia i 1x łuskę o pojemności około 30 sztuk (działa jako magazynek o małej pojemności).
Zalecane akcesoria do airsoftu, parametry, recenzja i inne przydatne informacje o produkcie M870, ABS, krótka, stała kolba, Cyma, CM.350 można znaleźć w zakładkach.
Parametry
| Długość broni | 905 mm |
|---|---|
| Waga broni | 1,30 kg |
| Długość wewnętrznej lufy | 300 mm |
| Typ Hop-Up | stały hop-up 0.20g BB |
| Zalecane kulki BBs | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Pojemność magazynka | 1x shell 3x10 BB |
| Tryby ognia | safe/3 BBs at once |
| Blow Back | Nie |
| Kaliber | 6 mm |
| Zasięg broni | 45 m |
| Prędkość wylotowa (zmierzona) | 85 m/s (with 0.20g) [279 fps] |












