Thompson M1A1, rugós változat, A&K, TMS
Rugós meghajtású airsoft fegyver. Az A&K Thompson M1A1 [TMS] modelljének replikája. További
Thompson M1A1, rugós változat, A&K, TMS
Rugós meghajtású airsoft fegyver. A&K Thompson M1A1 [TMS] modelljének replikája. A híres To mmy Gun géppisztoly katonai változata fém csővel, fém felső testrésszel és nagyon jó minőségű műanyag fa utánzattal rendelkezik. Fémből készültek a hevederforgatók, a célzók, a tárretesz, a feszítőkar, a vállpárna és a 350 töltényes nagy kapacitású tár, amely teljes mértékben kompatibilis az AEG típusokkal. A nagyon sikeres modell funkcionális biztonsági és választókarral rendelkezik a maximális utánzás érdekében.
A Thompson M1A1, rugós változat, A&K, TMS termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzőkben találhatók.
Rugós meghajtású airsoft fegyver. A&K Thompson M1A1 [TMS] modelljének replikája. A híres To mmy Gun géppisztoly katonai változata fém csővel, fém felső testrésszel és nagyon jó minőségű műanyag fa utánzattal rendelkezik. Fémből készültek a hevederforgatók, a célzók, a tárretesz, a feszítőkar, a vállpárna és a 350 töltényes nagy kapacitású tár, amely teljes mértékben kompatibilis az AEG típusokkal. A nagyon sikeres modell funkcionális biztonsági és választókarral rendelkezik a maximális utánzás érdekében.
A Thompson M1A1, rugós változat, A&K, TMS termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzőkben találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 820 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 2,40 kg |
| Belső cső hossza | 300 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 350 BB |
| Tűz módok | safe/one-shot |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 45 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 100 m/s [328 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 105 m/s [344 fps] |





















