M870 Police, SB, GNB, PPS, GG-0013
Gázos airsoft fegyver, valósághű hüvelykiadó rendszerrel. A Remington M870 shotgun - Police típusú [GG-0013] replikája a PPS-től. További
M870 Police, SB, GNB, PPS, GG-0013
Gázos airsoft fegyver, valósághű hüvelykiadó rendszerrel. A Remington M870 shotgun modell másolata – Police típus [GG-0013] a PPS-től. Fém kivitel, funkcionális mechanikus ravaszzár/SAFE, valósághű hüvelyek használata és könnyű újratöltés jellegzetes hanggal. Ez az airsoft puska egy új, érdekes szintre lépett. Minden gázzal töltött és három golyóval ellátott patron alulról, az ablakon keresztül kerül be a cső alatti tárcsőbe (összesen 4 + 1 hüvely). Az újratöltéshez a patron elejét a kamrába kell tolni, és a fegyver készen áll a lövésre. A ravasz megnyomása után az üres hüvelyek a test jobb oldalán található ablakon keresztül kilökődnek. A minőségi és tartós műanyag ebben az esetben csak a fekete, szilárd állvány és az elülső rész/kézvédő. Ezzel szemben acélból készültek a leginkább terhelt rúd, a tölténytár zárja és a patronok kilökője. A csomag tartalmaz egy újratölthető fém adaptert és 2 műanyag hüvelyt fém talppal, 3 db BB (6 mm) kapacitással.
Az M870 Police, SB, GNB, PPS, GG-0013 termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Gázos airsoft fegyver, valósághű hüvelykiadó rendszerrel. A Remington M870 shotgun modell másolata – Police típus [GG-0013] a PPS-től. Fém kivitel, funkcionális mechanikus ravaszzár/SAFE, valósághű hüvelyek használata és könnyű újratöltés jellegzetes hanggal. Ez az airsoft puska egy új, érdekes szintre lépett. Minden gázzal töltött és három golyóval ellátott patron alulról, az ablakon keresztül kerül be a cső alatti tárcsőbe (összesen 4 + 1 hüvely). Az újratöltéshez a patron elejét a kamrába kell tolni, és a fegyver készen áll a lövésre. A ravasz megnyomása után az üres hüvelyek a test jobb oldalán található ablakon keresztül kilökődnek. A minőségi és tartós műanyag ebben az esetben csak a fekete, szilárd állvány és az elülső rész/kézvédő. Ezzel szemben acélból készültek a leginkább terhelt rúd, a tölténytár zárja és a patronok kilökője. A csomag tartalmaz egy újratölthető fém adaptert és 2 műanyag hüvelyt fém talppal, 3 db BB (6 mm) kapacitással.
Az M870 Police, SB, GNB, PPS, GG-0013 termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 870 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 2,30 kg |
| Belső cső hossza | 305 mm |
| Hop‑Up típusa | fix hop-up 0.20g BB |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 g |
| Tárkapacitás | 2x3 BB |
| Tűz módok | safe/3 BBs at once |
| Gázfegyver típusa | GNB |
| Blow Back | Nem |
| Hajtógáz típusa | GreenGas |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 40 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 90 m/s (1 BB) [295 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 60 m/s (3 BB) [197 fps] |




















