EKO Custom G36C, 140 m/s, AirsoftGuns, CM.011
Professzionálisan továbbfejlesztett változat EKO Custom elektromos airsoft fegyver G36C [CM.011] 140 m/s-os csőtorkolati sebességgel. Ez nem egy szabványos sorozatgyártású termék Kínából vagy Tajvanból, ahol nem lehet sok időt és figyelmet fordítani a fegyverekre. A fejlesztést több mint tíz éves tapasztalattal és rengeteg elégedett ügyféllel rendelkező cégünk végezte. Az EKO Custom arra utal, hogy a fegyvert különösen alacsony költségekre tervezték. A konfiguráció jó teljesítményt és jó árat biztosít, de nem garantálja a hosszú élettartamot és a megbízhatóságot. További
EKO Custom G36C, 140 m/s, AirsoftGuns, CM.011
Professzionálisan frissített változat EKO Custom elektromos airsoft fegyver G36C [CM.011] 140 m/s-os csőtorkolati sebességgel. Ez nem egy szabványos sorozatgyártású termék Kínából vagy Tajvanból, ahol nem lehet sok időt és figyelmet fordítani a fegyverekre. A fejlesztést cégünk végezte, amely több mint tíz éves tapasztalattal és rengeteg elégedett ügyféllel rendelkezik.
Ahogy a neve is sugallja, ez a népszerű Custom fegyver gazdaságosabb változata. Hasonló teljesítményt kínál jobb áron. Ebben a változatban az eredeti motor, az alapvető áttételi arányú acél fogaskerekek és az eredeti sárgaréz henger maradt meg. Az EKO változat számos olyan kiváló minőségű alkatrészt tartalmaz, amelyek ebben az árkategóriában nem találhatók meg, és amelyek képesek ellenállni a rutin és egyéb kapcsolódó fejlesztéseknek.
Az igazi fegyverhez hasonlóan ez a fegyver is nagyrészt kiváló minőségű ABS műanyagból készült. A felső hordozófogantyú hosszú RIS sínnel rendelkezik, amelyhez különböző távcsövek és vörös pontok rögzíthetők. A rövidebb RIS sín a fém kézvédőhöz van rögzítve, és bármilyen taktikai kiegészítő használatát lehetővé teszi.
A fegyvert a SHS kedvenc alkatrészeivel szerelték fel, amely világszerte vezető szerepet tölt be az AEG-k fejlesztésében. A következő alkatrészeket használták...
Szellőzés az SHS-től:
CNC fém dugattyúfej csapággyal
SHS fém hengerfej G36
Terhelésálló alkatrészek az SHS-től:
Precíz dugattyú acélfogakkal
Forgó rugós vezető a sebességváltóhoz v. 3
Teljesítménymodulok az SHS-től:
M130 rugó
És a többi:
Szűk sugár AUG - 24,8 mm
Aranyozott T-Dean csatlakozó
Univerzális MOS FET kapcsoló készlet - Standard típus
A fegyver M130 rugóval van felszerelve, és minőségi hengerkészletének és jó koaxialitásának köszönhetően 140 m/s sebességet ér el. A fegyver luxusfelszereltségű, alacsony ellenállású vezetékekkel és szilícium MOS FET kapcsolóval, amely erős rugókkal elengedhetetlen, de a gyártók és eladók gyakran alábecsülik. A csomag nem tartalmaz töltőt vagy akkumulátort, ezért javasoljuk, hogy rendeljen ilyen típusúkat. Lásd az ajánlott kiegészítők fület. A csomaghoz tisztító rúd és egy feltekerhető, nagy kapacitású, 470 BB-t tartalmazó tár tartozik.
Az EKO Custom G36C, 140 m/s, AirsoftGuns, CM.011 termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Professzionálisan frissített változat EKO Custom elektromos airsoft fegyver G36C [CM.011] 140 m/s-os csőtorkolati sebességgel. Ez nem egy szabványos sorozatgyártású termék Kínából vagy Tajvanból, ahol nem lehet sok időt és figyelmet fordítani a fegyverekre. A fejlesztést cégünk végezte, amely több mint tíz éves tapasztalattal és rengeteg elégedett ügyféllel rendelkezik.
Ahogy a neve is sugallja, ez a népszerű Custom fegyver gazdaságosabb változata. Hasonló teljesítményt kínál jobb áron. Ebben a változatban az eredeti motor, az alapvető áttételi arányú acél fogaskerekek és az eredeti sárgaréz henger maradt meg. Az EKO változat számos olyan kiváló minőségű alkatrészt tartalmaz, amelyek ebben az árkategóriában nem találhatók meg, és amelyek képesek ellenállni a rutin és egyéb kapcsolódó fejlesztéseknek.
Az igazi fegyverhez hasonlóan ez a fegyver is nagyrészt kiváló minőségű ABS műanyagból készült. A felső hordozófogantyú hosszú RIS sínnel rendelkezik, amelyhez különböző távcsövek és vörös pontok rögzíthetők. A rövidebb RIS sín a fém kézvédőhöz van rögzítve, és bármilyen taktikai kiegészítő használatát lehetővé teszi.
A fegyvert a SHS kedvenc alkatrészeivel szerelték fel, amely világszerte vezető szerepet tölt be az AEG-k fejlesztésében. A következő alkatrészeket használták...
Szellőzés az SHS-től:
CNC fém dugattyúfej csapággyal
SHS fém hengerfej G36
Terhelésálló alkatrészek az SHS-től:
Precíz dugattyú acélfogakkal
Forgó rugós vezető a sebességváltóhoz v. 3
Teljesítménymodulok az SHS-től:
M130 rugó
És a többi:
Szűk sugár AUG - 24,8 mm
Aranyozott T-Dean csatlakozó
Univerzális MOS FET kapcsoló készlet - Standard típus
A fegyver M130 rugóval van felszerelve, és minőségi hengerkészletének és jó koaxialitásának köszönhetően 140 m/s sebességet ér el. A fegyver luxusfelszereltségű, alacsony ellenállású vezetékekkel és szilícium MOS FET kapcsolóval, amely erős rugókkal elengedhetetlen, de a gyártók és eladók gyakran alábecsülik. A csomag nem tartalmaz töltőt vagy akkumulátort, ezért javasoljuk, hogy rendeljen ilyen típusúkat. Lásd az ajánlott kiegészítők fület. A csomaghoz tisztító rúd és egy feltekerhető, nagy kapacitású, 470 BB-t tartalmazó tár tartozik.
Az EKO Custom G36C, 140 m/s, AirsoftGuns, CM.011 termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő nem tartozék. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 500/718 mm |
| Fegyver súlya | 2,7 kg |
| Belső cső hossza | 247 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.25 - 0.28 g |
| Tárkapacitás | 470 BB |
| Tár típusa | hi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | VB Li-Pol 11.1V, 1300mAh, 15C |
| Csatlakozó típusa | T-Dean |
| Tűz módok | safe/semi-auto/full-auto |
| Gearbox típusa | reinforced version 3 (7 mm) |
| Csapágy típusa | 7 mm, bushing, metal |
| Motor típusa | Short torque |
| Motor változata | Short |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 70 m |
| Torkolati sebesség (mért) | 140 m/s [459 fps] |































