Phantom AEP, fekete, Cyma, CM.127
Automatikus elektromos airsoft pisztoly (AEP). A Phantom [CM.127] modellpisztoly replikája, fekete kivitelben és műanyag csúszkával. További
Phantom AEP, fekete, Cyma, CM.127
Automatikus elektromos airsoft pisztoly (AEP). A Phantom [CM.127] modellpisztoly replikája, fekete kivitelben és műanyag csúszkával. Mint az AEP kategória összes fegyvere, ez is rendelkezik SEMI és FULL AUTO lövési opcióval. A cső alatt, a ravaszvédő előtt található RIS sín lehetővé teszi taktikai kiegészítők felszerelését. A fegyverekhez a Glock 18C AEP fegyverhez tervezett, 30 vagy 100 töltényes tárak használhatók (néha kis beállításra van szükség a tár befogadásához). A csomag tartalma: töltő, 7,2 V/450 mAh akkumulátor, BB-lövedékek gyorsbetöltője, tisztító rúd és 30 lövedékes tár.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a Phantom AEP, fekete, Cyma, CM.127 termékről a könyvjelzők között találhatók.
Automatikus elektromos airsoft pisztoly (AEP). A Phantom [CM.127] modellpisztoly replikája, fekete kivitelben és műanyag csúszkával. Mint az AEP kategória összes fegyvere, ez is rendelkezik SEMI és FULL AUTO lövési opcióval. A cső alatt, a ravaszvédő előtt található RIS sín lehetővé teszi taktikai kiegészítők felszerelését. A fegyverekhez a Glock 18C AEP fegyverhez tervezett, 30 vagy 100 töltényes tárak használhatók (néha kis beállításra van szükség a tár befogadásához). A csomag tartalma: töltő, 7,2 V/450 mAh akkumulátor, BB-lövedékek gyorsbetöltője, tisztító rúd és 30 lövedékes tár.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a Phantom AEP, fekete, Cyma, CM.127 termékről a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő a csomag része. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 205 mm |
| Fegyver súlya | 0,56 kg |
| Belső cső hossza | 105 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 g |
| Tárkapacitás | 30 BB |
| Ajánlott akkumulátor | after modification AEP Li-Pol 7.4V, 250mAh (20C) |
| Csatlakozó típusa | AEP type |
| Tűz módok | safe/semi-auto/full-auto |
| Gearbox típusa | AEP |
| Csapágy típusa | 6 mm, bushing, nylon |
| Motor típusa | AEP |
| Motor változata | AEP |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 33 m |
| Torkolati sebesség (mért) | 66 m/s [217 fps] |














































