M1 karabély, valódi fa, GBB, CO2, King Arms
Gázos airsoft fegyver. M1 Carbine márkájú replika modell a King Arms-tól. A puska nagyon valósághűen kidolgozott faállvánnyal és fém alkatrészekkel rendelkezik, ami segít a valóságosabb súly elérésében. A GBB airsoft replika megvalósításának köszönhetően hitelesen utánozza a lövés utáni újratöltés funkcióját, ahogyan az a lőfegyverek esetében is történik. További
M1 Carbine, valódi fa, GBB, CO2, King Arms
Gázos airsoft fegyver. M1 Carbine márkájú replika modell a King Arms-tól. A puska nagyon valósághűen kidolgozott faállvánnyal és fém alkatrészekkel rendelkezik, ami segít elérni a valóságosabb súlyt. A GBB airsoft replika megvalósításának köszönhetően hitelesen utánozza a lövés utáni újratöltés funkcióját, ahogyan az a lőfegyver esetében is történik. Ez a kellemes visszarúgás remek lövésélményt biztosít a tulajdonosoknak. A második világháborús replika még hitelesebb benyomást kelt a cső tetején található korszakbeli bélyegzés és az egyedi sorozatszám. A fegyver alapfelszereltségként forgócsappantyúval, bajonett tartóval, teljesen állítható célzóberendezéssel, funkcionális reteszelővel és ravaszzárral/SAFE-vel rendelkezik. A gyártó olyan műszaki megoldást választott, amelyben 12 grammos CO2-patron kerül a fémtárba. Ez az egyedülálló második világháborús replika tökéletesen kiegészíti a kevésbé ismert és a csatatereken kevésbé elterjedt fegyverek exkluzív kínálatát.
Az M1 Carbine, valódi fa, GBB, CO2, King Arms termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Gázos airsoft fegyver. M1 Carbine márkájú replika modell a King Arms-tól. A puska nagyon valósághűen kidolgozott faállvánnyal és fém alkatrészekkel rendelkezik, ami segít elérni a valóságosabb súlyt. A GBB airsoft replika megvalósításának köszönhetően hitelesen utánozza a lövés utáni újratöltés funkcióját, ahogyan az a lőfegyver esetében is történik. Ez a kellemes visszarúgás remek lövésélményt biztosít a tulajdonosoknak. A második világháborús replika még hitelesebb benyomást kelt a cső tetején található korszakbeli bélyegzés és az egyedi sorozatszám. A fegyver alapfelszereltségként forgócsappantyúval, bajonett tartóval, teljesen állítható célzóberendezéssel, funkcionális reteszelővel és ravaszzárral/SAFE-vel rendelkezik. A gyártó olyan műszaki megoldást választott, amelyben 12 grammos CO2-patron kerül a fémtárba. Ez az egyedülálló második világháborús replika tökéletesen kiegészíti a kevésbé ismert és a csatatereken kevésbé elterjedt fegyverek exkluzív kínálatát.
Az M1 Carbine, valódi fa, GBB, CO2, King Arms termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Kizárólag 12 g‑os CO₂ patronokhoz. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 910 mm |
| Fegyver súlya | 2,48 kg |
| Belső cső hossza | 267 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 15 BB |
| Tűz módok | safe/semi-auto |
| Gázfegyver típusa | GBB |
| Blow Back | Igen, gázos |
| Hajtógáz típusa | CO2 |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 60 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 130 m/s [427 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 140 m/s [459 fps] |














