M870 Breacher, GNB, Tokyo Marui
Gázos airsoft fegyver pumpás működtetéssel. A Tokyo Marui Remington M870 Breacher shotgun modelljének replikája. További
M870 Breacher, GNB, Tokyo Marui
Gázos airsoft fegyver pumpás működtetéssel. A Tokyo Marui Remington M870 Breacher shotgun modelljének replikája. A japán márka ismét nem okozott csalódást! Az újratervezett gázmeghajtás és az egyedi műszaki megoldás teljesen exkluzív terméket hoz a piacra. Fém kivitel, valósághű patronok a tárban, cserélhető gáztartály a pisztolymarkolatban, három belső cső és könnyű töltés jellegzetes hanggal. Ez csak egy rövid lista ennek a remek modellnek a főbb jellemzőiről. A szerkezetileg rövid Breacher modell a korábbi Tactical verzióra épül, rögzített állvánnyal és hosszabb csővel. A minőségi és tartós műanyag az egyetlen külső alkatrész a pisztolymarkolatban és a fogantyúban. A átgondolt és forradalmi kialakítás lehetővé teszi a három vagy hat golyó közötti lövésmód egyszerű kiválasztását. A felső RIS sín megkönnyíti bármilyen red dot célzóberendezés felszerelését. Néhány tulajdonos biztosan értékelni fogja a tartalék hüvelyek tárolóhelyét, amely a cső alján van elrejtve. Tartalmaz egy cső alakú gyorsbetöltőt, tisztító rudat a cső tisztításához és egy műanyag hüvelyt 30 darabhoz (ugyanolyan típusú, mint a Tokyo Marui kézi puskákhoz).
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a termékről M870 Breacher, GNB, Tokyo Marui a könyvjelzők között találhatók.
Gázos airsoft fegyver pumpás működtetéssel. A Tokyo Marui Remington M870 Breacher shotgun modelljének replikája. A japán márka ismét nem okozott csalódást! Az újratervezett gázmeghajtás és az egyedi műszaki megoldás teljesen exkluzív terméket hoz a piacra. Fém kivitel, valósághű patronok a tárban, cserélhető gáztartály a pisztolymarkolatban, három belső cső és könnyű töltés jellegzetes hanggal. Ez csak egy rövid lista ennek a remek modellnek a főbb jellemzőiről. A szerkezetileg rövid Breacher modell a korábbi Tactical verzióra épül, rögzített állvánnyal és hosszabb csővel. A minőségi és tartós műanyag az egyetlen külső alkatrész a pisztolymarkolatban és a fogantyúban. A átgondolt és forradalmi kialakítás lehetővé teszi a három vagy hat golyó közötti lövésmód egyszerű kiválasztását. A felső RIS sín megkönnyíti bármilyen red dot célzóberendezés felszerelését. Néhány tulajdonos biztosan értékelni fogja a tartalék hüvelyek tárolóhelyét, amely a cső alján van elrejtve. Tartalmaz egy cső alakú gyorsbetöltőt, tisztító rudat a cső tisztításához és egy műanyag hüvelyt 30 darabhoz (ugyanolyan típusú, mint a Tokyo Marui kézi puskákhoz).
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a termékről M870 Breacher, GNB, Tokyo Marui a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 540 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 2,17 kg |
| Belső cső hossza | 210 mm |
| Hop‑Up típusa | fix hop-up 0.20g BB |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 g |
| Tárkapacitás | 30 BB |
| Tűz módok | safe/3 BBs or 6 BBs at once |
| Gázfegyver típusa | GNB |
| Blow Back | Nem |
| Hajtógáz típusa | GreenGas |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 45 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 90 m/s (3 BB) [295 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 80 m/s (6 BB) [262 fps] |





















