MASADA, ACR, Magpul PTS, RIS, rövid, TAN, A&K, MOD3
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). MASADA replika (ACR) Magpul PTS modell rövidített változatban, RIS elülső résszel, homok (Tan) színben. Bár a fegyvert a kínai A&K cég gyártja, a Magpul licencével rendelkezik. Ez garantálja a gyártás minőségét és a kivitelezést. További
MASADA, ACR, Magpul PTS, RIS, rövid, TAN, A&K, MOD3
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). MASADA replika (ACR) Magpul PTS modell rövidített változatban, RIS elülső résszel, homok (Tan) színben. Bár a fegyvert a kínai A&K cég gyártja, a Magpul licencelte. Gyártása során a minőséget és a kivitelezést szigorúan ellenőrzik. A fegyver a Magpul eredeti bélyegzését viseli, beleértve a holografikus pecséteket is. A csőn, a külső csövön, a célzókészüléken és a test felső felén található fém kompenzátor, amely hosszú RIS sínnel van ellátva különböző távcsövek vagy vörös pontok rögzítéséhez. Ez a modern típusú fegyver teljesen állítható és összecsukható célzóberendezéssel van felszerelve. Az olyan vezérlők, mint a választókapcsoló, a feszítőkar és a tárreteszelő, kétoldalúan megoldottak. A reteszelő teljes mértékben működőképes, ami biztosan értékelni fogják, amikor a porvédő alatt található hop-up szabályozóhoz nyúlnak. Az akkumulátor ebben az esetben a kézvédőben található helyre van felszerelve. Érdekes az oldalra összecsukható állvány is, amely teleszkópos (7 beállítási pozíció) és gyorsan állítható arcpárnával van felszerelve.
A fémmel megerősített sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket, 6 mm-es precíziós csapágyakat, M120 rugót, fém rugóvezetőt, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. Tartalmaz egy töltőt, 8,4 V/1200 mAh-s akkumulátort (kicsi csatlakozó), tisztító rudat és egy feltekerhető, nagy kapacitású PMAG 300rds tárat (kompatibilis az M16/M4/M15 típusokkal).
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a MASADA, ACR, Magpul PTS, RIS, short, TAN, A&K, MOD3 termékről a könyvjelzők között találhatók.
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). MASADA replika (ACR) Magpul PTS modell rövidített változatban, RIS elülső résszel, homok (Tan) színben. Bár a fegyvert a kínai A&K cég gyártja, a Magpul licencelte. Gyártása során a minőséget és a kivitelezést szigorúan ellenőrzik. A fegyver a Magpul eredeti bélyegzését viseli, beleértve a holografikus pecséteket is. A csőn, a külső csövön, a célzókészüléken és a test felső felén található fém kompenzátor, amely hosszú RIS sínnel van ellátva különböző távcsövek vagy vörös pontok rögzítéséhez. Ez a modern típusú fegyver teljesen állítható és összecsukható célzóberendezéssel van felszerelve. Az olyan vezérlők, mint a választókapcsoló, a feszítőkar és a tárreteszelő, kétoldalúan megoldottak. A reteszelő teljes mértékben működőképes, ami biztosan értékelni fogják, amikor a porvédő alatt található hop-up szabályozóhoz nyúlnak. Az akkumulátor ebben az esetben a kézvédőben található helyre van felszerelve. Érdekes az oldalra összecsukható állvány is, amely teleszkópos (7 beállítási pozíció) és gyorsan állítható arcpárnával van felszerelve.
A fémmel megerősített sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket, 6 mm-es precíziós csapágyakat, M120 rugót, fém rugóvezetőt, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. Tartalmaz egy töltőt, 8,4 V/1200 mAh-s akkumulátort (kicsi csatlakozó), tisztító rudat és egy feltekerhető, nagy kapacitású PMAG 300rds tárat (kompatibilis az M16/M4/M15 típusokkal).
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a MASADA, ACR, Magpul PTS, RIS, short, TAN, A&K, MOD3 termékről a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő a csomag része. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 770/700/540 mm |
| Fegyver súlya | 2,80 kg |
| Belső cső hossza | 300 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.25 - 0.28 g |
| Tárkapacitás | 300 BB |
| Tár típusa | hi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type Mini (8.4V) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/semi-auto/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | metal version 2 (6 mm) |
| Csapágy típusa | 6 mm, bushing, metal |
| Motor típusa | Long torque |
| Motor változata | Long |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 63 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 125 m/s [410 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 130 m/s [427 fps] |




































