MASADA, ACR, Magpul PTS, fekete, A&K
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). MASADA replika modell (ACR) Magpul PTS - Fekete [A&K] Phantom sorozat egyedi sorozatszámmal. Bár a fegyvert a kínai A&K cég gyártja, a Magpul licencével rendelkezik. Ezért a gyártás minősége és a tervezés felügyelt. A fegyver eredeti Magpul cégbélyegzővel rendelkezik, beleértve a holografikus pecséteket is. További
MASADA, ACR, Magpul PTS, fekete, A&K
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). MASADA replika modell (ACR) Magpul PTS - Fekete [A&K] Phantom sorozat egyedi sorozatszámmal. Bár a fegyvert a kínai A&K cég gyártja, a Magpul licencével rendelkezik. Ez garantálja a gyártás minőségét és a tervezést. A fegyver a Magpul eredeti bélyegzésével rendelkezik, beleértve a holografikus pecséteket is. A fém kompenzátor a csövön, a külső csövön, a célzókészüléken és a test teljes felső felén található, amely hosszú RIS sínnel rendelkezik különböző távcsövek vagy vörös pontok rögzítéséhez. Ez a modern típusú fegyver teljesen állítható és összecsukható célzóberendezéssel van felszerelve. Az olyan vezérlők, mint a választókapcsoló, a feszítőkar és a tárreteszelő, kétoldalúan megoldottak. A reteszelő teljesen működőképes, ami biztosan nagy előny lesz a porvédő alatt található hop-up beállításakor. Az akkumulátor ebben az esetben a kézvédőben található helyre van felszerelve. Egy másik érdekes részlet az oldalra összecsukható, teleszkópos (7 állási pozícióval) és állítható arcpárnával ellátott válltámasz.A fémmel megerősített sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket, 6 mm-es precíziós csapágyakat, M120 rugót, fém rugóvezetőt, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. Tartalmaz egy töltőt, 8,4 V/1200 mAh-s akkumulátort (kicsi csatlakozó), tisztító rudat és egy feltekerhető, nagy kapacitású PMAG 300rds tárral (kompatibilis az M16/M4/M15 típusokkal).
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a MASADA, ACR, Magpul PTS, fekete, A&K termékről a könyvjelzők között találhatók.
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). MASADA replika modell (ACR) Magpul PTS - Fekete [A&K] Phantom sorozat egyedi sorozatszámmal. Bár a fegyvert a kínai A&K cég gyártja, a Magpul licencével rendelkezik. Ez garantálja a gyártás minőségét és a tervezést. A fegyver a Magpul eredeti bélyegzésével rendelkezik, beleértve a holografikus pecséteket is. A fém kompenzátor a csövön, a külső csövön, a célzókészüléken és a test teljes felső felén található, amely hosszú RIS sínnel rendelkezik különböző távcsövek vagy vörös pontok rögzítéséhez. Ez a modern típusú fegyver teljesen állítható és összecsukható célzóberendezéssel van felszerelve. Az olyan vezérlők, mint a választókapcsoló, a feszítőkar és a tárreteszelő, kétoldalúan megoldottak. A reteszelő teljesen működőképes, ami biztosan nagy előny lesz a porvédő alatt található hop-up beállításakor. Az akkumulátor ebben az esetben a kézvédőben található helyre van felszerelve. Egy másik érdekes részlet az oldalra összecsukható, teleszkópos (7 állási pozícióval) és állítható arcpárnával ellátott válltámasz.A fémmel megerősített sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket, 6 mm-es precíziós csapágyakat, M120 rugót, fém rugóvezetőt, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. Tartalmaz egy töltőt, 8,4 V/1200 mAh-s akkumulátort (kicsi csatlakozó), tisztító rudat és egy feltekerhető, nagy kapacitású PMAG 300rds tárral (kompatibilis az M16/M4/M15 típusokkal).
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a MASADA, ACR, Magpul PTS, fekete, A&K termékről a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő a csomag része. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 905/830/665 mm |
| Fegyver súlya | 3,05 kg |
| Belső cső hossza | 400 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.25 - 0.28 g |
| Tárkapacitás | 300 BB |
| Tár típusa | hi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type Mini (9.6V) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/semi-auto/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | metal version 2 (6 mm) |
| Csapágy típusa | 6 mm, bushing, metal |
| Motor típusa | Long torque |
| Motor változata | Long |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 63 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 125 m/s [410 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 125 m/s [410 fps] |























