M1 Garand, valódi fa, fém, AEG, A&K
Elektromos airsoft fegyver. Az A&K gyártmányú M1 Garand replikája fából/fémből. További
M1 Garand, valódi fa, fém, AEG, A&K
Elektromos airsoft fegyver. M1 Garand replika fából/fémből az A&K-tól. A második világháborúban a gyalogság által széles körben használt puska replikája, amelyet később az M14 modernebb változata váltott fel. Ahogy a neve is sugallja, a markolat valódi fából készült, kellemes árnyalattal (nincs műanyag utánzat, hogy maximalizálja a modell hitelességét!), és az összes többi alkatrész fémötvözetből készült. A hátsó célzó teljesen állítható, és a hop-up vezérlés a zárhúzás után történik a kilökőnyílásban. A valódi lőfegyverhez képest ez az egyébként realisztikus airsoft feldolgozott változat egy kis lőmód kapcsolóval van felszerelve a zár bal oldalán (a kar könnyen eltávolítható). Egy másik szükséges különbség a midcap tár, amelyet alulról kell behelyezni a markolatba a ravaszvédő előtt. Ezen kissé eltérő műszaki megoldás ellenére a puska nagyon hűséges utánzat, amely jelentősen bővíti ezeknek a kevésbé ismert és ritkán használt airsoft fegyvereknek az exkluzív kínálatát.A fémmel megerősített mechabox kiváló minőségű acél kerekekkel (TM M14 stílus), precíziós fém 6 mm-es persellyel, M125 rugóval, megerősített hengerfejjel és ellennyomásos dugattyúfejjel rendelkezik. A csomagban található a tár töltő, a csőtisztító és 22 BB (lowcap) tár.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a termékről M1 Garand, valódi fa, fém, AEG, A&K a könyvjelzők között találhatók.
Elektromos airsoft fegyver. M1 Garand replika fából/fémből az A&K-tól. A második világháborúban a gyalogság által széles körben használt puska replikája, amelyet később az M14 modernebb változata váltott fel. Ahogy a neve is sugallja, a markolat valódi fából készült, kellemes árnyalattal (nincs műanyag utánzat, hogy maximalizálja a modell hitelességét!), és az összes többi alkatrész fémötvözetből készült. A hátsó célzó teljesen állítható, és a hop-up vezérlés a zárhúzás után történik a kilökőnyílásban. A valódi lőfegyverhez képest ez az egyébként realisztikus airsoft feldolgozott változat egy kis lőmód kapcsolóval van felszerelve a zár bal oldalán (a kar könnyen eltávolítható). Egy másik szükséges különbség a midcap tár, amelyet alulról kell behelyezni a markolatba a ravaszvédő előtt. Ezen kissé eltérő műszaki megoldás ellenére a puska nagyon hűséges utánzat, amely jelentősen bővíti ezeknek a kevésbé ismert és ritkán használt airsoft fegyvereknek az exkluzív kínálatát.A fémmel megerősített mechabox kiváló minőségű acél kerekekkel (TM M14 stílus), precíziós fém 6 mm-es persellyel, M125 rugóval, megerősített hengerfejjel és ellennyomásos dugattyúfejjel rendelkezik. A csomagban található a tár töltő, a csőtisztító és 22 BB (lowcap) tár.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a termékről M1 Garand, valódi fa, fém, AEG, A&K a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő nem tartozék. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 1120 mm |
| Fegyver súlya | 3,56 kg |
| Belső cső hossza | 590 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 22 BB |
| Tár típusa | low-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type Mini (9.6V) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/semi-auto/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | metal version 7 (6 mm) |
| Csapágy típusa | 6 mm, bushing, metal |
| Motor típusa | Short torque |
| Motor változata | Short |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 65 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 120 m/s [394 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 130 m/s [427 fps] |


























