RPK-74, valódi fa, acél, Cyma Standard, CM.052
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). Az RPK-74 modell replikája fából/fémből [CM.052] Cyma Standard Edition. További
RPK-74, valódi fa, acél, Cyma Standard, CM.052
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). Az RPK-74 [CM.052] Cyma Standard Edition modell replikája acél (!!!) testtel és hosszú, nehéz csővel. A válltámasz és a kézvédő nagyon sikeresen laminált fából készült (nincs műanyag utánzat a maximális realizmus érdekében!). A gázcső, a burkolat állítható célzóberendezéssel, a hevederforgató, a ravaszvédő és egyéb alkatrészek fémből készültek. A rögzített válltámasz az erősebb akkumulátor és az acél kétlábú állvány elhelyezésére garantálja ennek a híres fegyvernek az előnyeit. A fegyver testén oldalsó rögzítő sín található, amely a különböző célzóberendezések rögzítésére szolgál.
A fémmel megerősített sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket, 7 mm-es precíziós csapágyakat, M130 rugót, fém rugóvezető csapágyat, nagyon erős neodímium mágneses motort, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. Az alapban egy darabból készült fém hop up kamra és felületkezelés nélküli, 6,08 mm belső átmérőjű cső található. A csomag tartalma: tisztító rúd és feltekerhető, 750 töltényes nagy kapacitású tár (valódi színű).
Mi az a Cyma Standard Edition?
Felejtsd el a régi gyártói megnevezéseket, mint például Blue Edition, High Speed Edition, Limited Edition stb. A gyártó teljesen átállt egy új, logikusabb, három termékcsaládra: Sport, Standard és Platinum.
A Cyma Standard Edition 2025 óta jelentős fejlesztéseken esett át a korábbi sorozatokhoz képest. A testek és a külső alkatrészek most már jobb minőségű anyagokból készülnek. Sok alkatrész, amely a korábbi években a szokásos ZnAl ötvözetből készült, most acélból készül. A hagyományos ABS műanyagokat sok esetben üvegszálas adalékokkal ellátott nylon polimer váltotta fel. A belső alkatrészek is jelentős fejlesztéseken estek át, például új hop-up gumiszalagok, módosított fémkamrák, új megerősített sebességváltók, teherbíró belső alkatrészek, valamint a fegyver teljes légkondicionálása is javult.
A Cyma Standard Edition egy fejlett airsoft fegyver termékcsalád, amely elsősorban azoknak a játékosoknak szól, akik magasabb értéket igényelnek a fegyvertől a felhasznált anyagok, valamint a jobb és stabilabb teljesítmény és a jó pontosság formájában. Megfizethető elektromos (AEG) replikákat kínál fejlett kialakítással, kiváló megbízhatósággal és funkcionalitással. Az ebben a kiadásban szereplő fegyverek nem tartalmaznak akkumulátorokat vagy töltőket, ezért ezeket külön kell megvásárolni.
Az RPK-74, valódi fa, acél, Cyma Standard, CM.052 termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzőkben találhatók.
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). Az RPK-74 [CM.052] Cyma Standard Edition modell replikája acél (!!!) testtel és hosszú, nehéz csővel. A válltámasz és a kézvédő nagyon sikeresen laminált fából készült (nincs műanyag utánzat a maximális realizmus érdekében!). A gázcső, a burkolat állítható célzóberendezéssel, a hevederforgató, a ravaszvédő és egyéb alkatrészek fémből készültek. A rögzített válltámasz az erősebb akkumulátor és az acél kétlábú állvány elhelyezésére garantálja ennek a híres fegyvernek az előnyeit. A fegyver testén oldalsó rögzítő sín található, amely a különböző célzóberendezések rögzítésére szolgál.
A fémmel megerősített sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket, 7 mm-es precíziós csapágyakat, M130 rugót, fém rugóvezető csapágyat, nagyon erős neodímium mágneses motort, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. Az alapban egy darabból készült fém hop up kamra és felületkezelés nélküli, 6,08 mm belső átmérőjű cső található. A csomag tartalma: tisztító rúd és feltekerhető, 750 töltényes nagy kapacitású tár (valódi színű).
Mi az a Cyma Standard Edition?
Felejtsd el a régi gyártói megnevezéseket, mint például Blue Edition, High Speed Edition, Limited Edition stb. A gyártó teljesen átállt egy új, logikusabb, három termékcsaládra: Sport, Standard és Platinum.
A Cyma Standard Edition 2025 óta jelentős fejlesztéseken esett át a korábbi sorozatokhoz képest. A testek és a külső alkatrészek most már jobb minőségű anyagokból készülnek. Sok alkatrész, amely a korábbi években a szokásos ZnAl ötvözetből készült, most acélból készül. A hagyományos ABS műanyagokat sok esetben üvegszálas adalékokkal ellátott nylon polimer váltotta fel. A belső alkatrészek is jelentős fejlesztéseken estek át, például új hop-up gumiszalagok, módosított fémkamrák, új megerősített sebességváltók, teherbíró belső alkatrészek, valamint a fegyver teljes légkondicionálása is javult.
A Cyma Standard Edition egy fejlett airsoft fegyver termékcsalád, amely elsősorban azoknak a játékosoknak szól, akik magasabb értéket igényelnek a fegyvertől a felhasznált anyagok, valamint a jobb és stabilabb teljesítmény és a jó pontosság formájában. Megfizethető elektromos (AEG) replikákat kínál fejlett kialakítással, kiváló megbízhatósággal és funkcionalitással. Az ebben a kiadásban szereplő fegyverek nem tartalmaznak akkumulátorokat vagy töltőket, ezért ezeket külön kell megvásárolni.
Az RPK-74, valódi fa, acél, Cyma Standard, CM.052 termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzőkben találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő nem tartozék. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 1070 mm |
| Fegyver súlya | 4,10 kg |
| Belső cső hossza | 640 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.25 - 0.28 g |
| Tárkapacitás | 750 BB |
| Tár típusa | xhi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type M15/M4 (9.6V) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/semi-auto/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | metal version 3 (7 mm) |
| Csapágy típusa | 7 mm, bushing, metal |
| Motor típusa | Torque with neodym |
| Motor változata | Short |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 68 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 120 m/s [394 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 135 m/s [443 fps] |

















































