M870, ABS, rövid, válltámasz nélkül, Cyma, CM.351
Rugós meghajtású airsoft fegyver. A Remington M870 puska [CM.351] replikája ABS műanyag kivitelben a Cyma gyártótól. További
M870, ABS, rövid, állvány nélkül, Cyma, CM.351
Rugós meghajtású airsoft fegyver. A Remington M870 puska [CM.351] ABS műanyag változatának replikája a Cyma-tól. A kompakt változatú puska rövidített külső csővel rendelkezik és nincs állványa. A fegyver pumpás újratöltés után egyszerre 3 BB-t lő ki, három különálló belső csővel és három rögzített hop-up-pal rendelkezik. A csomag tartalmazza a BB-k gyorsbetöltőjét, műanyag tisztító rudat és 1 db, körülbelül 30 töltény befogadására alkalmas tölténytárat (alacsony kapacitású tárként működik).
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a termékről M870, ABS, rövid, válltámasz nélkül, Cyma, CM.351 a könyvjelzők között találhatók.
Rugós meghajtású airsoft fegyver. A Remington M870 puska [CM.351] ABS műanyag változatának replikája a Cyma-tól. A kompakt változatú puska rövidített külső csővel rendelkezik és nincs állványa. A fegyver pumpás újratöltés után egyszerre 3 BB-t lő ki, három különálló belső csővel és három rögzített hop-up-pal rendelkezik. A csomag tartalmazza a BB-k gyorsbetöltőjét, műanyag tisztító rudat és 1 db, körülbelül 30 töltény befogadására alkalmas tölténytárat (alacsony kapacitású tárként működik).
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a termékről M870, ABS, rövid, válltámasz nélkül, Cyma, CM.351 a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 640 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 1,10 kg |
| Belső cső hossza | 300 mm |
| Hop‑Up típusa | fix hop-up 0.20g BB |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 1x shell 3x10 BB |
| Tűz módok | safe/3 BBs at once |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 45 m |
| Torkolati sebesség (mért) | 85 m/s (with 0.20g) [279 fps] |












