Mosin Nagant, rugós változat, valódi fa, távcső, PPS, S-3
Rugós meghajtású airsoft fegyver. A Mosin Nagant [S-3] replikája PPS márkájú távcsővel. A puska nagyon valósághű, fából készült állvánnyal és fém alkatrészekkel rendelkezik, amelyek segítik a valósághű súly és az általános jó lövésélmény elérését. További
Mosin Nagant, rugós változat, valódi fa, távcső, PPS, S-3
Rugós meghajtású airsoft fegyver. Mosin Nagant [S-3] replika PPS márkájú távcsővel. A puska nagyon valósághűen kialakított fa nyéllel és fém alkatrészekkel rendelkezik, amelyek segítik a valósághű súly és az általános jó lövésélmény elérését. A 1891/30-as modell háborús replikájának még hitelesebb benyomását a fedél felső oldalán található korszakbeli bélyegzés adja. A fegyver alapmodellje hevederforgatókkal és teljesen állítható célzóberendezéssel van felszerelve. Ebben a műszaki megoldásban a golyókat a tárat nélkül, közvetlenül az alsó fedél felemelése után helyezik be a puskába. A csomagban található még egy korabeli távcső, amely a fedélre szerelhető, valamint egy műanyag bajonett utánzat, amely a már amúgy is hosszú puskát további 45 cm-rel meghosszabbítja.
A Mosin Nagant, rugós változat, valódi fa, távcső, PPS, S-3 termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Rugós meghajtású airsoft fegyver. Mosin Nagant [S-3] replika PPS márkájú távcsővel. A puska nagyon valósághűen kialakított fa nyéllel és fém alkatrészekkel rendelkezik, amelyek segítik a valósághű súly és az általános jó lövésélmény elérését. A 1891/30-as modell háborús replikájának még hitelesebb benyomását a fedél felső oldalán található korszakbeli bélyegzés adja. A fegyver alapmodellje hevederforgatókkal és teljesen állítható célzóberendezéssel van felszerelve. Ebben a műszaki megoldásban a golyókat a tárat nélkül, közvetlenül az alsó fedél felemelése után helyezik be a puskába. A csomagban található még egy korabeli távcső, amely a fedélre szerelhető, valamint egy műanyag bajonett utánzat, amely a már amúgy is hosszú puskát további 45 cm-rel meghosszabbítja.
A Mosin Nagant, rugós változat, valódi fa, távcső, PPS, S-3 termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 1235 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 3,54 kg |
| Belső cső hossza | 650 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.25 - 0.28 g |
| Tárkapacitás | 15 BB |
| Tűz módok | one-shot |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 50 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 110 m/s [361 fps] |












