M14, fekete, kétlábú állvány, távcső, AGM, MP008
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). M14 modell replika - Fekete [MP008] fekete színben. A készletben magasságállítható kétlábú állvány és kiváló minőségű optikai célzó található. További
M14, fekete, kétlábú állvány, távcső, AGM, MP008
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). M14 modell replika - Fekete [MP008] teljes fém kivitelben. A minőségi ABS műanyag csak a fekete és a puska markolatán, a markolaton és a válltámaszon található. A híres M14 félautomata puska módosított változata a Black Hawk Down (Fekete sólyom) című filmnek köszönhetően vált ismertté a nagyközönség körében, amelyben az amerikai különleges erők, a Delta Force egyik tagja használta. A teljes ár tartalmazza az állítható/összecsukható kétlábú állványt és a kiváló minőségű 3-9x32-es távcsövet a megfelelő oldalsó rögzítéssel.
A fémmel megerősített sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket, M120 rugót, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. A csomag tartalma: töltő, 8,4 V/1100 mAh akkumulátor (kicsi csatlakozó), heveder, tisztító rúd és feltekerhető, nagy kapacitású tár 440 db BB-vel.
Az M14, fekete, kétlábú állvány, távcső, AGM, MP008 termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). M14 modell replika - Fekete [MP008] teljes fém kivitelben. A minőségi ABS műanyag csak a fekete és a puska markolatán, a markolaton és a válltámaszon található. A híres M14 félautomata puska módosított változata a Black Hawk Down (Fekete sólyom) című filmnek köszönhetően vált ismertté a nagyközönség körében, amelyben az amerikai különleges erők, a Delta Force egyik tagja használta. A teljes ár tartalmazza az állítható/összecsukható kétlábú állványt és a kiváló minőségű 3-9x32-es távcsövet a megfelelő oldalsó rögzítéssel.
A fémmel megerősített sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket, M120 rugót, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. A csomag tartalma: töltő, 8,4 V/1100 mAh akkumulátor (kicsi csatlakozó), heveder, tisztító rúd és feltekerhető, nagy kapacitású tár 440 db BB-vel.
Az M14, fekete, kétlábú állvány, távcső, AGM, MP008 termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő a csomag része. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 1120 mm |
| Fegyver súlya | 3,60 kg |
| Belső cső hossza | 550 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 440 BB |
| Tár típusa | hi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type Mini (9.6V) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/semi-auto/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | metal version 7 |
| Csapágy típusa | 6 mm, bushing, metal/plastic |
| Motor típusa | Short torque |
| Motor változata | Short |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 60 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 100 m/s [328 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 120 m/s [394 fps] |




























