Glock 25, fém, fekete, Galaxy, A&K, G.15
Rugós meghajtású airsoft pisztoly. A Glock 25 [G.15] replikája fekete színben a Galaxy/A&K gyártótól. A külső kialakítás szinte teljes egészében fémből készült, alumínium és cink ötvözetéből. További
Glock 25, fém, fekete, Galaxy, A&K, G.15
Rugós meghajtású airsoft pisztoly. A Glock 25 [G.15] replikája fekete színben, a Galaxy/A&K gyártótól. A külső kialakítás szinte teljes egészében fémből, alumínium és cink ötvözetéből készült. Műanyagból készült a tárretesz, a ravasz és a tár. A Glock 25 mérete megegyezik a Glock 19-ével, így kompaktabb modell, kialakítása pedig a teljes méretű G17 pisztoly alapváltozatán alapul. Alacsony gyártási költségük miatt ezek a pisztolyok rövidebb élettartamúak, így inkább gyűjtőknek vagy alkalmi, könnyű használatra alkalmasak.
A Glock 25, fém, fekete, Galaxy, A&K, G.15 termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Rugós meghajtású airsoft pisztoly. A Glock 25 [G.15] replikája fekete színben, a Galaxy/A&K gyártótól. A külső kialakítás szinte teljes egészében fémből, alumínium és cink ötvözetéből készült. Műanyagból készült a tárretesz, a ravasz és a tár. A Glock 25 mérete megegyezik a Glock 19-ével, így kompaktabb modell, kialakítása pedig a teljes méretű G17 pisztoly alapváltozatán alapul. Alacsony gyártási költségük miatt ezek a pisztolyok rövidebb élettartamúak, így inkább gyűjtőknek vagy alkalmi, könnyű használatra alkalmasak.
A Glock 25, fém, fekete, Galaxy, A&K, G.15 termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 175 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 0,66 kg |
| Belső cső hossza | 70 mm |
| Hop‑Up típusa | fix hop-up 0.20g BB |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 g |
| Tárkapacitás | 11 BB |
| Tűz módok | one-shot |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 30 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 60 m/s [197 fps] |


















