Barrett M82A1 CQB, kétlábú állvány, távcső, Snow Wolf, SW-02
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). Barrett M82A1 CQB [SW-02] modell replika, teljes fém kivitelben. A készletben magasságban állítható kétlábú állvány és kiváló minőségű optikai célzó található. További
Barrett M82A1 CQB, kétlábú állvány, távcső, Snow Wolf, SW-02
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). Barrett M82A1 CQB [SW-02] modell replika, teljes fém kivitelben. A fegyver minden része acélból vagy ötvözött fémből készült, kivéve a markolatot, amely tartós műanyagból, és a gumiból készült válltámaszt. A fegyver alapmodellje hosszú RIS sínnel van felszerelve a rögzítőelemek felszereléséhez, valamint állítható fém hop-up mechanizmussal.
A fémmel megerősített sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket, 7 mm-es precíziós csapágyakat, M120 rugót, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. A készletben található egy magasságában állítható kétlábú állvány és egy kiváló minőségű, 3-9x50-es háttérvilágítású távcső, amely levehető fedéllel, napellenzővel és rögzítőgyűrűkkel rendelkezik. Ezenkívül a készlet tartalmaz egy hordozófogantyút, tisztító rudat, hevedert és egy 500 töltényes, feltekerhető nagy kapacitású tárat.
A Barrett M82A1 CQB, kétlábú állvány, távcső, Snow Wolf, SW-02 termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). Barrett M82A1 CQB [SW-02] modell replika, teljes fém kivitelben. A fegyver minden része acélból vagy ötvözött fémből készült, kivéve a markolatot, amely tartós műanyagból, és a gumiból készült válltámaszt. A fegyver alapmodellje hosszú RIS sínnel van felszerelve a rögzítőelemek felszereléséhez, valamint állítható fém hop-up mechanizmussal.
A fémmel megerősített sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket, 7 mm-es precíziós csapágyakat, M120 rugót, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. A készletben található egy magasságában állítható kétlábú állvány és egy kiváló minőségű, 3-9x50-es háttérvilágítású távcső, amely levehető fedéllel, napellenzővel és rögzítőgyűrűkkel rendelkezik. Ezenkívül a készlet tartalmaz egy hordozófogantyút, tisztító rudat, hevedert és egy 500 töltényes, feltekerhető nagy kapacitású tárat.
A Barrett M82A1 CQB, kétlábú állvány, távcső, Snow Wolf, SW-02 termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő nem tartozék. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 1210 mm |
| Fegyver súlya | 6,20 kg |
| Belső cső hossza | 300 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 500 BB |
| Tár típusa | hi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type Large (8.4V) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/semi-auto/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | reinforced version 2 (7 mm) |
| Csapágy típusa | 7 mm, bushing, metal |
| Motor típusa | Long torque |
| Motor változata | Long |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 60 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 120 m/s [394 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 120 m/s [394 fps] |















