M24 SWS, fekete, Cyma, CM.702
Rugós meghajtású airsoft fegyver. A Cyma M24 SWS [CM.702] modelljének fekete színű mása. További
M24 SWS, fekete, Cyma, CM.702
Rugós meghajtású airsoft fegyver. Az M24 SWS [CM.702] modell replikája, fekete színben, a Cyma gyártótól. Kiváló kivitelezésű ABS műanyag állvánnyal, teljes fémes ravaszmechanizmussal és hosszú, nehéz csővel rendelkezik. A gumiból készült válltámasz lehetővé teszi az egyéni hosszúság beállítását.A fegyver alapmodellje hevederforgatókkal, optikai célzószerkezet felszerelésére szolgáló sínnel és állítható hop-up mechanizmussal van felszerelve. A fegyver könnyen felszerelhető kétlábú állvánnyal a pontosabb lövés érdekében. Tartalmaz egy gyorsbetöltőt, egy műanyag tisztító rudat a cső tisztításához és egy 20 BB-s tárral.
Az M24 SWS, fekete, Cyma, CM.702 termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Rugós meghajtású airsoft fegyver. Az M24 SWS [CM.702] modell replikája, fekete színben, a Cyma gyártótól. Kiváló kivitelezésű ABS műanyag állvánnyal, teljes fémes ravaszmechanizmussal és hosszú, nehéz csővel rendelkezik. A gumiból készült válltámasz lehetővé teszi az egyéni hosszúság beállítását.A fegyver alapmodellje hevederforgatókkal, optikai célzószerkezet felszerelésére szolgáló sínnel és állítható hop-up mechanizmussal van felszerelve. A fegyver könnyen felszerelhető kétlábú állvánnyal a pontosabb lövés érdekében. Tartalmaz egy gyorsbetöltőt, egy műanyag tisztító rudat a cső tisztításához és egy 20 BB-s tárral.
Az M24 SWS, fekete, Cyma, CM.702 termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 1100/1160 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 3,20 kg |
| Belső cső hossza | 485 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.30 - 0.32 - 0.36 g |
| Tárkapacitás | 20 BB |
| Tűz módok | safe/one-shot |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 75 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 150 m/s [492 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 150 m/s [492 fps] |















































