Smith & Wesson M&P9, V Custom, FDE, GBB, Tokyo Marui
Gázos airsoft pisztoly Blow Back rendszerrel. A Tokyo Marui Smith&Wesson M&P9 V Custom (FDE) modelljének replikája. Mostantól lapos, sötétbarna kivitelben kapható, így jobban illesztheti felszerelését ehhez a kis fenevadhoz. További
Smith & Wesson M&P9, V Custom, FDE, GBB, Tokyo Marui
Blow Back rendszerű gázos airsoft pisztoly. A Tokyo Marui Smith&Wesson M&P9 V Custom (FDE) modelljének replikája, amely a világ egyik legjobb gázpisztoly-gyártója. Mostantól lapos, sötétbarna kivitelben kapható, így jobban illeszkedhet a felszerelésedhez ez a kis fenevad. Hitelesen kidolgozott fegyver állítható Hop-Up rendszerrel, funkcionális mozgatható csúszkával és csúszkafogó karral. További jellemzők: valósághűen szétszerelhető funkcionális vezérlők. A ravaszvédő előtt található RIS sín lehetővé teszi a taktikai kiegészítők egyszerű felszerelését, a kiemelt hibrid célzók pedig gyorsabb célzást tesznek lehetővé gyenge fényviszonyok között. A csomag két cserélhető hátlapot tartalmaz, hogy tökéletesen illeszkedjen a kezedhez.
A Smith & Wesson M&P9, V Custom, FDE, GBB, Tokyo Marui termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Blow Back rendszerű gázos airsoft pisztoly. A Tokyo Marui Smith&Wesson M&P9 V Custom (FDE) modelljének replikája, amely a világ egyik legjobb gázpisztoly-gyártója. Mostantól lapos, sötétbarna kivitelben kapható, így jobban illeszkedhet a felszerelésedhez ez a kis fenevad. Hitelesen kidolgozott fegyver állítható Hop-Up rendszerrel, funkcionális mozgatható csúszkával és csúszkafogó karral. További jellemzők: valósághűen szétszerelhető funkcionális vezérlők. A ravaszvédő előtt található RIS sín lehetővé teszi a taktikai kiegészítők egyszerű felszerelését, a kiemelt hibrid célzók pedig gyorsabb célzást tesznek lehetővé gyenge fényviszonyok között. A csomag két cserélhető hátlapot tartalmaz, hogy tökéletesen illeszkedjen a kezedhez.
A Smith & Wesson M&P9, V Custom, FDE, GBB, Tokyo Marui termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 193 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 0,64 kg |
| Belső cső hossza | 81 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 25 BB |
| Tűz módok | safe/semi-auto |
| Gázfegyver típusa | GBB |
| Blow Back | Igen, gázos |
| Hajtógáz típusa | HFC 134a/144a |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 45 m |
| Torkolati sebesség (mért) | 90 m/s [295 fps] |


































