Steyr AUG A1 Phantom, hangtompító, TAN, Snow Wolf, SW-020-AM
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). A Steyr AUG A1 Phantom modell replikája hangtompítóval és homokszínű (TAN) testtel a Snow Wolf [SW-020-AM] gyártótól. Ez a modern és egyesek számára talán futurisztikus megjelenésű támadófegyver fő része kiváló minőségű, szilárd polimerből készült. További
Steyr AUG A1 Phantom, hangtompító, TAN, Snow Wolf, SW-020-AM
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). A Steyr AUG A1 Phantom modell replikája hangtompítóval és homokszínű (TAN) testtel a Snow Wolf [SW-020-AM] gyártótól. Ez a modern és egyesek számára talán futurisztikus megjelenésű gépkarabély fő része kiváló minőségű, szilárd polimerből készült. A teljes külső csövet helyettesítő masszív hangtompító, a felső integrált távcsővel (2,5-szeres fix zoom) ellátott teljes rész és a kilökőnyílás fedele (gumi porvédő sapkák alatt rejtve) fémből készültek. A fémek és műanyagok aránya ezért hasonló a valódi lőfegyveréhez.
A kevésbé elterjedt bull-pup koncepciónak (a tár a ravasz mögötti térben található) köszönhetően hosszú belső cső érhető el, miközben a fegyver kisebb méretei megmaradnak, ami biztosan jobb használatot tesz lehetővé még kisebb terekben (CQB) is. Ez a technológia a fegyver általános kellemes egyensúlyában és így kiváló fogásában is megmutatkozik, mind a bal, mind a jobb kézben. Az elülső függőleges fogantyú részben behajtható. A bal oldali és alsó RIS sín a hangtompító elején lehetővé teszi más kiegészítők, például lézer, kétlábú állvány vagy zseblámpa felszerelését.
A fémmel megerősített III. generációs sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket, precíziós olajmentes perselyeket (7 mm, fém), fém rugóvezetőt, rozsdamentes acél hengeret, M130 rugót, műanyag hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. Az alapban még a fém Hop-Up kamra is örömet okoz, amely egy darabból áll, és a cső belső átmérője 6,08 mm, további bevonat nélkül. Tartalmaz egy alap kétpontos hevedert, műanyag tisztító rudat és Wind Up Hi-cap magazint 330 töltényhez.
A Steyr AUG A1 Phantom, hangtompító, TAN, Snow Wolf, SW-020-AM termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzőkben találhatók.
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). A Steyr AUG A1 Phantom modell replikája hangtompítóval és homokszínű (TAN) testtel a Snow Wolf [SW-020-AM] gyártótól. Ez a modern és egyesek számára talán futurisztikus megjelenésű gépkarabély fő része kiváló minőségű, szilárd polimerből készült. A teljes külső csövet helyettesítő masszív hangtompító, a felső integrált távcsővel (2,5-szeres fix zoom) ellátott teljes rész és a kilökőnyílás fedele (gumi porvédő sapkák alatt rejtve) fémből készültek. A fémek és műanyagok aránya ezért hasonló a valódi lőfegyveréhez.
A kevésbé elterjedt bull-pup koncepciónak (a tár a ravasz mögötti térben található) köszönhetően hosszú belső cső érhető el, miközben a fegyver kisebb méretei megmaradnak, ami biztosan jobb használatot tesz lehetővé még kisebb terekben (CQB) is. Ez a technológia a fegyver általános kellemes egyensúlyában és így kiváló fogásában is megmutatkozik, mind a bal, mind a jobb kézben. Az elülső függőleges fogantyú részben behajtható. A bal oldali és alsó RIS sín a hangtompító elején lehetővé teszi más kiegészítők, például lézer, kétlábú állvány vagy zseblámpa felszerelését.
A fémmel megerősített III. generációs sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket, precíziós olajmentes perselyeket (7 mm, fém), fém rugóvezetőt, rozsdamentes acél hengeret, M130 rugót, műanyag hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. Az alapban még a fém Hop-Up kamra is örömet okoz, amely egy darabból áll, és a cső belső átmérője 6,08 mm, további bevonat nélkül. Tartalmaz egy alap kétpontos hevedert, műanyag tisztító rudat és Wind Up Hi-cap magazint 330 töltényhez.
A Steyr AUG A1 Phantom, hangtompító, TAN, Snow Wolf, SW-020-AM termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzőkben találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő nem tartozék. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 950 mm |
| Fegyver súlya | 3,65 kg |
| Belső cső hossza | 509 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.23 - 0.25 - 0.28 g |
| Tárkapacitás | 330 BB |
| Tár típusa | hi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type Mini (8.4V) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/semi-auto/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | metal version 3 (7 mm) |
| Csapágy típusa | 7 mm, bushing, metal |
| Motor típusa | Short torque |
| Motor változata | Short |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 65 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 120 m/s [394 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 130 m/s [427 fps] |




































