BAR, 1918, AY
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). A 1918-as BAR (Browning Automatic Rifle M 1918) modell replikája. További
BAR, 1918, AY
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). A 1918-as BAR (Browning Automatic Rifle M 1918) modell replikája, teljes fém kivitelben. Minőségi ABS műanyagból csak a tőke, a kiegészítő hordozófogantyúk és a kézvédő része készült. Mindez nagyon valósághű faimitációval készült. Robusztus kivitelű könnyű géppuska, amely közelebbi megvizsgálás után gyönyörködteti a szemet gyönyörű kivitelezésével, teljesen állítható hátsó célzójával és teljes funkcionalitású választókarjával. A BAR magasságállítható/összecsukható kétlábú állvánnyal van ellátva. A kétlábú állvány és a kiegészítő hordozófogantyú acélból készültek, így súlyuk (1,35 kg) jelentősen befolyásolja a fegyver súlyát. Figyelemre méltó a rugók gyors cseréjének lehetősége, amelyet egy tapasztalt tulajdonos néhány perc alatt elvégezhet (hasonló elv, mint az M249 géppuskáknál). Ez a második világháború egyedülálló fegyvere kiválóan bővíti a kevésbé ismert és a csatatereken kevésbé elterjedt fegyverek exkluzív kínálatát.A fémmel megerősített sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket, precíziós 8 mm-es golyóscsapágyat, AK-típusú hop-up kamrát, M120 rugót, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. Tartalmaz egy kétlábú állványt, tisztító rudat és egy feltekerhető, 190 darab BB-t befogadó nagy kapacitású tárat.
A BAR, 1918, AY termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzőkben találhatók.
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). A 1918-as BAR (Browning Automatic Rifle M 1918) modell replikája, teljes fém kivitelben. Minőségi ABS műanyagból csak a tőke, a kiegészítő hordozófogantyúk és a kézvédő része készült. Mindez nagyon valósághű faimitációval készült. Robusztus kivitelű könnyű géppuska, amely közelebbi megvizsgálás után gyönyörködteti a szemet gyönyörű kivitelezésével, teljesen állítható hátsó célzójával és teljes funkcionalitású választókarjával. A BAR magasságállítható/összecsukható kétlábú állvánnyal van ellátva. A kétlábú állvány és a kiegészítő hordozófogantyú acélból készültek, így súlyuk (1,35 kg) jelentősen befolyásolja a fegyver súlyát. Figyelemre méltó a rugók gyors cseréjének lehetősége, amelyet egy tapasztalt tulajdonos néhány perc alatt elvégezhet (hasonló elv, mint az M249 géppuskáknál). Ez a második világháború egyedülálló fegyvere kiválóan bővíti a kevésbé ismert és a csatatereken kevésbé elterjedt fegyverek exkluzív kínálatát.A fémmel megerősített sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket, precíziós 8 mm-es golyóscsapágyat, AK-típusú hop-up kamrát, M120 rugót, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. Tartalmaz egy kétlábú állványt, tisztító rudat és egy feltekerhető, 190 darab BB-t befogadó nagy kapacitású tárat.
A BAR, 1918, AY termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzőkben találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő nem tartozék. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 1220 mm |
| Fegyver súlya | 6,00 kg |
| Belső cső hossza | 509 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 190 BB |
| Tár típusa | hi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type Large (9.6V) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/semi-auto/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | metal version BAR (8 mm) |
| Csapágy típusa | 8 mm, ball bearings, metal |
| Motor típusa | Short torque |
| Motor változata | Short |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 60 m |
| Torkolati sebesség (mért) | 120 m/s [394 fps] |

















