M60 Seals, TOP
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). M60 tömítések a TOP-tól. További
M60 Seals, TOP
A híres univerzális M60 géppuska története során sok rajongót és ellenzőt szerzett magának. Az M60 az amerikai hadsereg egységeinek elsődleges csapatként működtetett tűztámogató fegyvere, amelyet az 50-es évektől napjainkig használnak. A géppuska főként a terepen volt híresen problémás. A forró cső kezelése lehetetlen volt az aszbeszt kesztyűk nélkül, amelyek a cseréhez szükségesek voltak, mivel a cső nem tartalmazott kezelőfogantyúkat. Nem csak ezért kapta a fegyver a „Pig” becenevet a katonáktól. Az M60 Seals airsoft fegyvermodellt a TOP gyártja. A fegyvert a valósághűen kidolgozott részletek jellemzik. Az M60 DX-től eltérően ez a változat nem rendelkezik kétlábas állvánnyal és célzóberendezéssel. A cső a DX-hez képest az M60 rövidített változata. Az airsoft modell speciális típusú sebességváltóval és minden belső funkcionális alkatrésszel rendelkezik. A tár a fegyver testében található, és 1200 BB-s kapacitással rendelkezik.
Az M60 Seals termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a TOP-tól a könyvjelzők között találhatók.
A híres univerzális M60 géppuska története során sok rajongót és ellenzőt szerzett magának. Az M60 az amerikai hadsereg egységeinek elsődleges csapatként működtetett tűztámogató fegyvere, amelyet az 50-es évektől napjainkig használnak. A géppuska főként a terepen volt híresen problémás. A forró cső kezelése lehetetlen volt az aszbeszt kesztyűk nélkül, amelyek a cseréhez szükségesek voltak, mivel a cső nem tartalmazott kezelőfogantyúkat. Nem csak ezért kapta a fegyver a „Pig” becenevet a katonáktól. Az M60 Seals airsoft fegyvermodellt a TOP gyártja. A fegyvert a valósághűen kidolgozott részletek jellemzik. Az M60 DX-től eltérően ez a változat nem rendelkezik kétlábas állvánnyal és célzóberendezéssel. A cső a DX-hez képest az M60 rövidített változata. Az airsoft modell speciális típusú sebességváltóval és minden belső funkcionális alkatrésszel rendelkezik. A tár a fegyver testében található, és 1200 BB-s kapacitással rendelkezik.
Az M60 Seals termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a TOP-tól a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő nem tartozék. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 998 mm |
| Fegyver súlya | 5,0 kg |
| Belső cső hossza | 300 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 1200 BB |
| Tár típusa | xhi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type Large (8.4V) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Large |
| Tűz módok | safe/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | version TOP |
| Motor típusa | TOP |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 50 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 100 m/s [328 fps] |














