CZ 75D Compact, ASG
Rugós meghajtású airsoft fegyver. Az ASG licenc alapján gyártott CZ 75D Compact replika. Szépen kidolgozott fegyver állítható hop-up rendszerrel, funkcionális biztonsági retesszel, az eredeti CZ Uhersky Brod gravírozással a tolózáron. További
CZ 75D Compact, ASG
Rugós meghajtású airsoft pisztoly. A CZ 75D Compact replikája, ASG licenc alapján gyártva. Szépen kidolgozott fegyver, állítható hop-up rendszerrel, funkcionális biztonsági berendezéssel, az eredeti CZ Uhersky Brod gravírozással a tolózáron. A ravaszvédő előtt található RIS sín lehetővé teszi a taktikai kiegészítők egyszerű felszerelését. A híresen kidolgozott ergonómikus kialakítás és a gumibevonatú, érdesített markolatok kényelmes és biztonságos fogást biztosítanak.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a CZ 75D Compact, ASG termékről a könyvjelzőkben találhatók.
Rugós meghajtású airsoft pisztoly. A CZ 75D Compact replikája, ASG licenc alapján gyártva. Szépen kidolgozott fegyver, állítható hop-up rendszerrel, funkcionális biztonsági berendezéssel, az eredeti CZ Uhersky Brod gravírozással a tolózáron. A ravaszvédő előtt található RIS sín lehetővé teszi a taktikai kiegészítők egyszerű felszerelését. A híresen kidolgozott ergonómikus kialakítás és a gumibevonatú, érdesített markolatok kényelmes és biztonságos fogást biztosítanak.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a CZ 75D Compact, ASG termékről a könyvjelzőkben találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 185 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 0,5 kg |
| Belső cső hossza | 73 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 g |
| Tárkapacitás | 13 BB |
| Tűz módok | safe/one-shot |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 34 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 63 m/s [207 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 67 m/s [220 fps] |




































