AK74UN, fekete, GBB, WE
Automatikus gázos airsoft fegyver Blow Back rendszerrel. A WE AK74UN modelljének teljes acél replikája. Mint már említettük, ez egy teljesen acél modell, amely többnyire formázott és öntött acélból készült. A nagyon jól gyártott, 1:1 méretarányú modellt acél elemek egészítik ki. A pisztolyfogantyú, a tár külső burkolata és a fogazott kézvédő szilárd polimer műanyagból készültek. A GBB puskák összes vezérlőeleme teljes mértékben működőképes, akárcsak a valódi lőfegyvereké. További
AK74UN, fekete, GBB, WE
Automatikus gázos airsoft fegyver Blow Back rendszerrel. A WE AK74UN modelljének teljes acél replikája. Mint már említettük, ez egy teljesen acél modell, amely többnyire formázott és öntött acélból készült. A nagyon jól gyártott, 1:1 méretarányú modellt acél elemek egészítik ki. A pisztolyfogantyú, a tár külső burkolata és a fogazott kézvédő szilárd polimer műanyagból készültek. A GBB puskák összes vezérlőeleme teljes mértékben működőképes, akárcsak a valódi lőfegyvereké. A mozgó retesz miatt ezért rendszeres karbantartás szükséges, a fegyvert meg kell tisztítani és szilikonnal bekenni. Csak ez biztosítja a helyes és megbízható működést egylövetű módban vagy teljes automata lövéskor. A fent említett okok miatt ezeket a modelleket leggyakrabban a lelkes „katonai” airsoft egységek használják. Népszerűségre tettek szert még az egyéni lövészek körében is, akik biztonságosan szeretnének gyakorolni a fegyver kezelését és lövését a lőtéren kívül.
A híres AK74 gépkarabély rövidített változata oldalsó, lehajtható válltámasztékkal van felszerelve. A fém külső cső bal oldali menete 14 mm a cső torkolatánál, amely egy speciális kompenzátor alatt van elrejtve. A test bal oldalán található egy acél rögzítő sín, amely segítségével könnyedén csúsztatható az AK-hoz való oldalsó rögzítő alap, amelyen távcső vagy red dot célzóberendezés helyezhető el. A csomag tartalma: gyorsbetöltő és 30 töltényes műanyag tár. A gáz ebben az esetben a tár alján található szelepen keresztül tölthető be.
Az AK74UN, fekete, GBB, WE termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Automatikus gázos airsoft fegyver Blow Back rendszerrel. A WE AK74UN modelljének teljes acél replikája. Mint már említettük, ez egy teljesen acél modell, amely többnyire formázott és öntött acélból készült. A nagyon jól gyártott, 1:1 méretarányú modellt acél elemek egészítik ki. A pisztolyfogantyú, a tár külső burkolata és a fogazott kézvédő szilárd polimer műanyagból készültek. A GBB puskák összes vezérlőeleme teljes mértékben működőképes, akárcsak a valódi lőfegyvereké. A mozgó retesz miatt ezért rendszeres karbantartás szükséges, a fegyvert meg kell tisztítani és szilikonnal bekenni. Csak ez biztosítja a helyes és megbízható működést egylövetű módban vagy teljes automata lövéskor. A fent említett okok miatt ezeket a modelleket leggyakrabban a lelkes „katonai” airsoft egységek használják. Népszerűségre tettek szert még az egyéni lövészek körében is, akik biztonságosan szeretnének gyakorolni a fegyver kezelését és lövését a lőtéren kívül.
A híres AK74 gépkarabély rövidített változata oldalsó, lehajtható válltámasztékkal van felszerelve. A fém külső cső bal oldali menete 14 mm a cső torkolatánál, amely egy speciális kompenzátor alatt van elrejtve. A test bal oldalán található egy acél rögzítő sín, amely segítségével könnyedén csúsztatható az AK-hoz való oldalsó rögzítő alap, amelyen távcső vagy red dot célzóberendezés helyezhető el. A csomag tartalma: gyorsbetöltő és 30 töltényes műanyag tár. A gáz ebben az esetben a tár alján található szelepen keresztül tölthető be.
Az AK74UN, fekete, GBB, WE termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 855/770 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 3,30 kg |
| Belső cső hossza | 360 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.23 - 0.25 - 0.28 g |
| Tárkapacitás | 30 BB |
| Tűz módok | safe/semi-auto/full-auto |
| Gázfegyver típusa | GBB |
| Blow Back | Igen, gázos |
| Hajtógáz típusa | GreenGas |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 55 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 110 m/s [361 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 100 m/s [328 fps] |


































