AK-47 RIS Tactical, Cyma Sport, CM.522C
Elektromos airsoft fegyver. Az AK-47 RIS Tactical [CM.522C] Cyma Sport Edition replikája műanyag testtel. További
AK-47 RIS Tactical, Cyma Sport, CM.522C
Elektromos airsoft fegyverek. Az AK-47 RIS Tactical [CM.522C] Cyma Sport Edition replikája műanyag testtel. Modern változat ergonómikus markolattal és RIS előmarkolattal, amely lehetővé teszi taktikai kiegészítők használatát. Ez a Tactical modell teleszkópos M4 típusú állvánnyal rendelkezik. Az akkumulátor a reteszfedél alá van behelyezve. Ez a fegyver főleg kezdőknek vagy gyermekeknek alkalmas. A külső alkatrészek többsége műanyagból készült, így a fegyver súlya jóval alacsonyabb, mint a teljes fém modelleké. Ezáltal a fegyver könnyen kezelhető még a kisebb gyermekek számára is, akiknek a teljes fém modellek súlya meghaladja fizikai képességeiket.
A fegyver belsejében azonban olyan alkatrészeket találunk, amelyek megegyeznek a sokkal drágább modellekkel. A fémmel megerősített sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket, precíziós fém 7 mm-es csapágyakat, M120 rugót, megerősített hengerfejet és ellennyomásos dugattyúfejet tartalmaz. A csomag tartalma: töltő, 8,4 V/1200 mAh akkumulátor (kicsi csatlakozó), taktikai heveder, tisztító rúd és nagy kapacitású műanyag tár 450 BB-hez.
Mi az a Cyma Sport Edition?
Felejtsd el a régi gyártói címkéket, mint például a Blue Edition, High Speed Edition, Limited Edition stb. A gyártó teljesen átállt egy új, logikusabb, három termékcsaládra: Sport, Standard és Platinum.
2025 óta a Cyma Sport Edition számos fejlesztésen esett át a korábbi verziókhoz képest. A testek és a külső alkatrészek most már jobb minőségű anyagokból készülnek. Számos fejlesztés történt a belső alkatrészeken is, például új hop-up buckings, egyes esetekben akár teljes kamrák, új sebességváltók és teherbíró belső alkatrészek.
A Cyma Sport Edition az airsoft fegyverek alapvető termékcsaládja, amely elsősorban kezdő játékosoknak és szabadidős használatra készült. Megfizethető, egyszerűsített kialakítású elektromos (AEG) replikákat kínál, amelyek azonban megbízhatóságukban és funkcionalitásukban nem maradnak el a drágább modellektől.
Az AK-47 RIS Tactical, Cyma Sport, CM.522C termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Elektromos airsoft fegyverek. Az AK-47 RIS Tactical [CM.522C] Cyma Sport Edition replikája műanyag testtel. Modern változat ergonómikus markolattal és RIS előmarkolattal, amely lehetővé teszi taktikai kiegészítők használatát. Ez a Tactical modell teleszkópos M4 típusú állvánnyal rendelkezik. Az akkumulátor a reteszfedél alá van behelyezve. Ez a fegyver főleg kezdőknek vagy gyermekeknek alkalmas. A külső alkatrészek többsége műanyagból készült, így a fegyver súlya jóval alacsonyabb, mint a teljes fém modelleké. Ezáltal a fegyver könnyen kezelhető még a kisebb gyermekek számára is, akiknek a teljes fém modellek súlya meghaladja fizikai képességeiket.
A fegyver belsejében azonban olyan alkatrészeket találunk, amelyek megegyeznek a sokkal drágább modellekkel. A fémmel megerősített sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket, precíziós fém 7 mm-es csapágyakat, M120 rugót, megerősített hengerfejet és ellennyomásos dugattyúfejet tartalmaz. A csomag tartalma: töltő, 8,4 V/1200 mAh akkumulátor (kicsi csatlakozó), taktikai heveder, tisztító rúd és nagy kapacitású műanyag tár 450 BB-hez.
Mi az a Cyma Sport Edition?
Felejtsd el a régi gyártói címkéket, mint például a Blue Edition, High Speed Edition, Limited Edition stb. A gyártó teljesen átállt egy új, logikusabb, három termékcsaládra: Sport, Standard és Platinum.
2025 óta a Cyma Sport Edition számos fejlesztésen esett át a korábbi verziókhoz képest. A testek és a külső alkatrészek most már jobb minőségű anyagokból készülnek. Számos fejlesztés történt a belső alkatrészeken is, például új hop-up buckings, egyes esetekben akár teljes kamrák, új sebességváltók és teherbíró belső alkatrészek.
A Cyma Sport Edition az airsoft fegyverek alapvető termékcsaládja, amely elsősorban kezdő játékosoknak és szabadidős használatra készült. Megfizethető, egyszerűsített kialakítású elektromos (AEG) replikákat kínál, amelyek azonban megbízhatóságukban és funkcionalitásukban nem maradnak el a drágább modellektől.
Az AK-47 RIS Tactical, Cyma Sport, CM.522C termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő a csomag része. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 933/850 mm |
| Fegyver súlya | 2,5 kg |
| Belső cső hossza | 455 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0,23 - 0,25 g |
| Tárkapacitás | 450 BB |
| Tár típusa | hi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type AK (8,4V/1600 mAh) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/semi/auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | metal version 3 (7 mm) |
| Csapágy típusa | 7 mm, bushings, metal |
| Motor típusa | Short torque |
| Motor változata | Short |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 60 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 110 m/s [361 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 120 m/s [394 fps] |














































