Glock 19, rama 5. generacji, brązowy, GBB, WE
Pistolet airsoft na gaz z systemem Blow Back. Replika modelu Glock 19 GEN.5 [WE-G003VB-TAN] z ramą z polimeru w kolorze piaskowym i metalową zasuwą firmy WE. G19 to bardziej kompaktowy model oparty na konstrukcji podstawowej wersji pełnowymiarowego pistoletu G17. Więcej
Glock 19, rama 5. gen., tan, GBB, WE
Pistolet airsoft na gaz z systemem Blow Back. Replika modelu Glock 19 GEN.5 [WE-G003VB-TAN] z ramą z polimeru w kolorze piaskowym i metalową zasuwą od WE. G19 to bardziej kompaktowy model oparty na konstrukcji podstawowego wariantu pełnowymiarowego pistoletu G17. Jak każdy pistolet GBB posiada między innymi realistyczny demontaż, funkcjonalny zatrzask zamka (w tym przypadku dwustronny) oraz dźwignię SAFE. Przyjemny i pewny chwyt pomaga zwiększyć wagę modelu, a pomysłowo zszorstkowana powierzchnia uchwytu poprawia przyczepność. Dolna rama piątej generacji pozwala użytkownikowi wybrać rozmiar tylnych pasków, podobnie jak w poprzednich generacjach. Wypustki na palce zostały usunięte z uchwytu. Doprowadziło to do przedłużenia dolnej części magwellu, co ułatwia ładowanie magazynka. Szyna RIS przed osłoną spustu umożliwia łatwy montaż akcesoriów taktycznych. Kolejną zmianą jest skos przedniej części suwaka, który ułatwia wsuwanie broni do kabury.
Ze względu na ruchomy suwak konieczne jest regularne rozkładanie broni przez użytkownika. W ten sposób broń jest dokładnie czyszczona, smarowane są powierzchnie ślizgowe i wszystkie uszczelki O-ring w zaworach. Idealny jest do tego olej/smar silikonowy, który można znaleźć w zestawie akcesoriów. Tylko w ten sposób można zapewnić prawidłowe i niezawodne działanie przeładowania w trybie strzelania półautomatycznego. Z powyższych powodów modele te są najczęściej używane przez entuzjastyczne „wojskowe” jednostki airsoftowe. Zyskały popularność nawet wśród indywidualnych strzelców, którzy chcą bezpiecznie trenować obsługę i strzelanie z broni poza strzelnicą.
Zalecane akcesoria airsoftowe, parametry, recenzje i inne przydatne informacje o produkcie Glock 19, rama 5. gen., tan, GBB, WE można znaleźć w zakładkach.
Pistolet airsoft na gaz z systemem Blow Back. Replika modelu Glock 19 GEN.5 [WE-G003VB-TAN] z ramą z polimeru w kolorze piaskowym i metalową zasuwą od WE. G19 to bardziej kompaktowy model oparty na konstrukcji podstawowego wariantu pełnowymiarowego pistoletu G17. Jak każdy pistolet GBB posiada między innymi realistyczny demontaż, funkcjonalny zatrzask zamka (w tym przypadku dwustronny) oraz dźwignię SAFE. Przyjemny i pewny chwyt pomaga zwiększyć wagę modelu, a pomysłowo zszorstkowana powierzchnia uchwytu poprawia przyczepność. Dolna rama piątej generacji pozwala użytkownikowi wybrać rozmiar tylnych pasków, podobnie jak w poprzednich generacjach. Wypustki na palce zostały usunięte z uchwytu. Doprowadziło to do przedłużenia dolnej części magwellu, co ułatwia ładowanie magazynka. Szyna RIS przed osłoną spustu umożliwia łatwy montaż akcesoriów taktycznych. Kolejną zmianą jest skos przedniej części suwaka, który ułatwia wsuwanie broni do kabury.
Ze względu na ruchomy suwak konieczne jest regularne rozkładanie broni przez użytkownika. W ten sposób broń jest dokładnie czyszczona, smarowane są powierzchnie ślizgowe i wszystkie uszczelki O-ring w zaworach. Idealny jest do tego olej/smar silikonowy, który można znaleźć w zestawie akcesoriów. Tylko w ten sposób można zapewnić prawidłowe i niezawodne działanie przeładowania w trybie strzelania półautomatycznego. Z powyższych powodów modele te są najczęściej używane przez entuzjastyczne „wojskowe” jednostki airsoftowe. Zyskały popularność nawet wśród indywidualnych strzelców, którzy chcą bezpiecznie trenować obsługę i strzelanie z broni poza strzelnicą.
Zalecane akcesoria airsoftowe, parametry, recenzje i inne przydatne informacje o produkcie Glock 19, rama 5. gen., tan, GBB, WE można znaleźć w zakładkach.
Parametry
| Długość broni | 170 mm |
|---|---|
| Waga broni | 0,68 kg |
| Długość wewnętrznej lufy | 77 mm |
| Typ Hop-Up | regulowany hop-up |
| Zalecane kulki BBs | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Pojemność magazynka | 20 BB |
| Tryby ognia | safe/semi-auto |
| Typ pistoletu gazowego | GBB |
| Blow Back | Tak, gazowy |
| Gaz napędowy | GreenGas |
| Kaliber | 6 mm |
| Zasięg broni | 42 m |
| Prędkość wylotowa (producent) | 80 m/s [262 fps] |
| Prędkość wylotowa (zmierzona) | 90 m/s [295 fps] |















































