Glock 19, okvir 5. generacije, bež, GBB, WE
Gasni airsoft pištolj s Blow Back sustavom. Replicu modela Glock 19 GEN.5 [WE-G003VB-TAN] s polimernim okvirom u boji pijeska i metalnim zatvaračem tvrtke WE. G19 je kompaktniji model temeljen na dizajnu osnovne varijante punog pištolja G17. Više
Glock 19, okvir 5. generacije, bež, GBB, WE
Gasni airsoft pištolj s Blow Back sustavom. Replic model Glock 19 GEN.5 [WE-G003VB-TAN] s polimernim okvirom u boji pijeska i metalnim zatvaračem od WE. G19 je kompaktniji model temeljen na dizajnu osnovne varijante punog pištolja G17. Kao i svi GBB pištolji, ima, između ostalog, realistično rastavljanje, funkcionalni osigurač zatvarača (u ovom slučaju dvostrani) i polugu SIGURNO. Ugodan i pouzdan zahvat pomaže povećati težinu modela, a genijalno hrapava tekstura na površini drške osigurava čvrst hvat. Donji okvir 5. generacije omogućuje pojedinačni odabir veličine stražnjih osigurača, baš kao i kod prethodnih generacija. Izdrži za prste su uklonjene s drške. To je dovelo do produljenja donjeg dijela spremnika za spremnik radi lakšeg punjenja. RIS šina ispred osigurača za okidač omogućuje jednostavno montiranje taktičkih dodataka. Još jedna promjena je kosi prednji dio klizača, koji pomaže pri boljem umetanju oružja u futrolu.
Zbog pomičnog zatvarača, potrebno je redovito rastavljati oružje. Tako se oružje temeljito čisti, podmazuju klizne površine i sve O-prstenaste brtve u ventilima. Za to je savršeno silikonsko ulje/mast, koje se može pronaći u paketu s dodacima. Samo na taj način osigurat ćete ispravan i pouzdan rad punjenja u poluautomatskom načinu gađanja. Iz gore navedenih razloga, ove modele najčešće koriste entuzijastične "vojne" airsoft jedinice. Popularnost su stekli čak i među pojedinačnim strijelcima koji se žele sigurno uvježbati u rukovanju i gađanju izvan streljane.
Preporučene airsoft dodatke, parametre, recenzije i druge korisne informacije o proizvodu Glock 19, okvir 5. generacije, boje pijeska, GBB, WE možete pronaći u zabilješkama.
Gasni airsoft pištolj s Blow Back sustavom. Replic model Glock 19 GEN.5 [WE-G003VB-TAN] s polimernim okvirom u boji pijeska i metalnim zatvaračem od WE. G19 je kompaktniji model temeljen na dizajnu osnovne varijante punog pištolja G17. Kao i svi GBB pištolji, ima, između ostalog, realistično rastavljanje, funkcionalni osigurač zatvarača (u ovom slučaju dvostrani) i polugu SIGURNO. Ugodan i pouzdan zahvat pomaže povećati težinu modela, a genijalno hrapava tekstura na površini drške osigurava čvrst hvat. Donji okvir 5. generacije omogućuje pojedinačni odabir veličine stražnjih osigurača, baš kao i kod prethodnih generacija. Izdrži za prste su uklonjene s drške. To je dovelo do produljenja donjeg dijela spremnika za spremnik radi lakšeg punjenja. RIS šina ispred osigurača za okidač omogućuje jednostavno montiranje taktičkih dodataka. Još jedna promjena je kosi prednji dio klizača, koji pomaže pri boljem umetanju oružja u futrolu.
Zbog pomičnog zatvarača, potrebno je redovito rastavljati oružje. Tako se oružje temeljito čisti, podmazuju klizne površine i sve O-prstenaste brtve u ventilima. Za to je savršeno silikonsko ulje/mast, koje se može pronaći u paketu s dodacima. Samo na taj način osigurat ćete ispravan i pouzdan rad punjenja u poluautomatskom načinu gađanja. Iz gore navedenih razloga, ove modele najčešće koriste entuzijastične "vojne" airsoft jedinice. Popularnost su stekli čak i među pojedinačnim strijelcima koji se žele sigurno uvježbati u rukovanju i gađanju izvan streljane.
Preporučene airsoft dodatke, parametre, recenzije i druge korisne informacije o proizvodu Glock 19, okvir 5. generacije, boje pijeska, GBB, WE možete pronaći u zabilješkama.
Parametri
| Dužina oružja | 170 mm |
|---|---|
| Težina oružja | 0,68 kg |
| Dužina unutarnje cijevi | 77 mm |
| Tip Hop-Up | podesiv hop-up |
| Preporučene BBs | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Kapacitet spremnika | 20 BB |
| Načini paljbe | safe/semi-auto |
| Tip plinskog pištolja | GBB |
| Blow Back | Da, plin |
| Plinski pogon | GreenGas |
| Kalibar | 6 mm |
| Domet oružja | 42 m |
| Brzina iz cijevi (proizvođač) | 80 m/s [262 fps] |
| Brzina iz cijevi (izmjerena) | 90 m/s [295 fps] |















































