Glock 18C, rama 4. generacji, czarny, GBB, WE
Pistolet airsoft na gaz z systemem Blow Back. Replika modelu Glock 18C GEN.4 z czarną polimerową ramą i metalową zasuwą firmy WE. Ta wersja konstrukcji oparta jest na wariancie G17, który jest również wyposażony w dźwignię przełączającą tryb strzelania. Pozwala to na wybór trybu strzelania półautomatycznego lub w pełni automatycznego. Więcej
Glock 18C, rama 4. gen., czarny, GBB, WE
Pistolet airsoft na gaz z systemem Blow Back. Replika modelu Glock 18C GEN.4 z czarną polimerową ramą i metalową zasuwą od WE. Ta wersja projektu oparta jest na wariancie G17, który jest również wyposażony w dźwignię przełączającą tryb strzelania. Pozwala to na wybór trybu strzelania półautomatycznego lub w pełni automatycznego. Jak każdy pistolet GBB, posiada między innymi realistyczny demontaż, funkcjonalną dźwignię zatrzasku zasuwy oraz dźwignię SAFE. Przyjemny i pewny chwyt zapewnia zwiększona waga modelu oraz pomysłowo chropowata powierzchnia uchwytu. Dolna rama czwartej generacji pozwala na indywidualny wybór rozmiaru tylnych pasków dla wygodniejszego uchwytu. Szyna RIS przed osłoną spustu umożliwia łatwy montaż akcesoriów taktycznych.
Ze względu na ruchomy zamek konieczne jest regularne przeprowadzanie demontażu przez użytkownika. W ten sposób broń jest dokładnie czyszczona, smarowane są powierzchnie ślizgowe i wszystkie uszczelki O-ring w zaworach. Idealny jest do tego olej/smar silikonowy, który można znaleźć w zestawie akcesoriów. Tylko w ten sposób zapewnione zostanie prawidłowe i niezawodne działanie przeładowania w trybie strzelania SEMI-AUTO lub FULL-AUTO. Z powyższych powodów modele te są najczęściej używane przez entuzjastyczne „wojskowe” jednostki airsoftowe. Zyskały popularność nawet wśród indywidualnych strzelców, którzy chcą bezpiecznie trenować obsługę i strzelanie z broni poza strzelnicą.
Zalecane akcesoria airsoftowe, parametry, recenzje i inne przydatne informacje o produkcie Glock 18C, rama 4. gen., czarny, GBB, WE można znaleźć w zakładkach.
Pistolet airsoft na gaz z systemem Blow Back. Replika modelu Glock 18C GEN.4 z czarną polimerową ramą i metalową zasuwą od WE. Ta wersja projektu oparta jest na wariancie G17, który jest również wyposażony w dźwignię przełączającą tryb strzelania. Pozwala to na wybór trybu strzelania półautomatycznego lub w pełni automatycznego. Jak każdy pistolet GBB, posiada między innymi realistyczny demontaż, funkcjonalną dźwignię zatrzasku zasuwy oraz dźwignię SAFE. Przyjemny i pewny chwyt zapewnia zwiększona waga modelu oraz pomysłowo chropowata powierzchnia uchwytu. Dolna rama czwartej generacji pozwala na indywidualny wybór rozmiaru tylnych pasków dla wygodniejszego uchwytu. Szyna RIS przed osłoną spustu umożliwia łatwy montaż akcesoriów taktycznych.
Ze względu na ruchomy zamek konieczne jest regularne przeprowadzanie demontażu przez użytkownika. W ten sposób broń jest dokładnie czyszczona, smarowane są powierzchnie ślizgowe i wszystkie uszczelki O-ring w zaworach. Idealny jest do tego olej/smar silikonowy, który można znaleźć w zestawie akcesoriów. Tylko w ten sposób zapewnione zostanie prawidłowe i niezawodne działanie przeładowania w trybie strzelania SEMI-AUTO lub FULL-AUTO. Z powyższych powodów modele te są najczęściej używane przez entuzjastyczne „wojskowe” jednostki airsoftowe. Zyskały popularność nawet wśród indywidualnych strzelców, którzy chcą bezpiecznie trenować obsługę i strzelanie z broni poza strzelnicą.
Zalecane akcesoria airsoftowe, parametry, recenzje i inne przydatne informacje o produkcie Glock 18C, rama 4. gen., czarny, GBB, WE można znaleźć w zakładkach.
Parametry
| Długość broni | 185 mm |
|---|---|
| Waga broni | 0,78 kg |
| Długość wewnętrznej lufy | 97 mm |
| Typ Hop-Up | regulowany hop-up |
| Zalecane kulki BBs | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Pojemność magazynka | 24 BB |
| Tryby ognia | safe/semi-auto/full-auto |
| Typ pistoletu gazowego | GBB |
| Blow Back | Tak, gazowy |
| Gaz napędowy | GreenGas |
| Kaliber | 6 mm |
| Zasięg broni | 45 m |
| Prędkość wylotowa (producent) | 90 m/s [295 fps] |
| Prędkość wylotowa (zmierzona) | 95 m/s [312 fps] |

















































