Glock 18C, okvir 4. generacije, crni, GBB, WE
Gasni airsoft pištolj s Blow Back sustavom. Replicu modela Glock 18C GEN.4 s crnim polimernim okvirom i metalnim zatvaračem iz WE. Ova verzija dizajna temelji se na varijanti G17, koja je također opremljena polugom za odabir načina paljbe. To omogućuje odabir poluautomatskog ili potpuno automatskog načina paljbe. Više
Glock 18C, okvir 4. generacije, crni, GBB, WE
Gasni airsoft pištolj s Blow Back sustavom. Replika modela Glock 18C GEN.4 s crnim polimernim okvirom i metalnim zatvaračem od WE. Ova verzija dizajna temelji se na varijanti modela G17, koja je također opremljena polugom za prebacivanje načina paljbe. To omogućuje odabir poluautomatskog ili potpuno automatskog načina paljbe. Kao i svi GBB pištolji, ima, između ostalog, realistično rastavljanje, funkcionalnu polugu za zadržavanje zatvarača i polugu za osigurač. Udoban i čvrst za držanje, što pomaže povećati težinu modela, s genijalno hrapavom površinom drške. Donji okvir četvrte generacije omogućuje prilagodbu duljine stražnje oslonice za udobnije držanje. RIS šina ispred osigurača omogućuje jednostavno montiranje taktičkih dodataka.
Zbog pomičnog zatvarača potrebno je redovito rastavljati pištolj. Tako temeljito očistite pištolj, podmažite klizne površine i sve O-prstenaste brtve u ventilima. Za to je savršeno silikonsko ulje/mast, koje možete pronaći u paketu s dodacima. Samo na taj način osigurat ćete ispravan i pouzdan rad punjenja u poluautomatskom ili potpuno automatskom načinu gađanja. Iz gore navedenih razloga, ove modele najčešće koriste entuzijastične "vojne" airsoft jedinice. Popularnost su stekli čak i među pojedinačnim strijelcima koji se žele sigurno uvježbati u rukovanju i gađanju izvan streljane.
Preporučene airsoft dodatke, parametre, recenzije i druge korisne informacije o proizvodu Glock 18C, okvir 4. generacije, crni, GBB, WE možete pronaći u zabilješkama.
Gasni airsoft pištolj s Blow Back sustavom. Replika modela Glock 18C GEN.4 s crnim polimernim okvirom i metalnim zatvaračem od WE. Ova verzija dizajna temelji se na varijanti modela G17, koja je također opremljena polugom za prebacivanje načina paljbe. To omogućuje odabir poluautomatskog ili potpuno automatskog načina paljbe. Kao i svi GBB pištolji, ima, između ostalog, realistično rastavljanje, funkcionalnu polugu za zadržavanje zatvarača i polugu za osigurač. Udoban i čvrst za držanje, što pomaže povećati težinu modela, s genijalno hrapavom površinom drške. Donji okvir četvrte generacije omogućuje prilagodbu duljine stražnje oslonice za udobnije držanje. RIS šina ispred osigurača omogućuje jednostavno montiranje taktičkih dodataka.
Zbog pomičnog zatvarača potrebno je redovito rastavljati pištolj. Tako temeljito očistite pištolj, podmažite klizne površine i sve O-prstenaste brtve u ventilima. Za to je savršeno silikonsko ulje/mast, koje možete pronaći u paketu s dodacima. Samo na taj način osigurat ćete ispravan i pouzdan rad punjenja u poluautomatskom ili potpuno automatskom načinu gađanja. Iz gore navedenih razloga, ove modele najčešće koriste entuzijastične "vojne" airsoft jedinice. Popularnost su stekli čak i među pojedinačnim strijelcima koji se žele sigurno uvježbati u rukovanju i gađanju izvan streljane.
Preporučene airsoft dodatke, parametre, recenzije i druge korisne informacije o proizvodu Glock 18C, okvir 4. generacije, crni, GBB, WE možete pronaći u zabilješkama.
Parametri
| Dužina oružja | 185 mm |
|---|---|
| Težina oružja | 0,78 kg |
| Dužina unutarnje cijevi | 97 mm |
| Tip Hop-Up | podesiv hop-up |
| Preporučene BBs | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Kapacitet spremnika | 24 BB |
| Načini paljbe | safe/semi-auto/full-auto |
| Tip plinskog pištolja | GBB |
| Blow Back | Da, plin |
| Plinski pogon | GreenGas |
| Kalibar | 6 mm |
| Domet oružja | 45 m |
| Brzina iz cijevi (proizvođač) | 90 m/s [295 fps] |
| Brzina iz cijevi (izmjerena) | 95 m/s [312 fps] |

















































