VSR-10, fekete, vas célzó, Cyma, CM.701
Rugós airsoft fegyver. A VSR-10 [CM.701] modell replikája matt fekete műanyag állvánnyal. A puska levehető hátsó és elülső célzóval van felszerelve. A robusztus külső cső fémből készült, és hossza mentén kúpos. További
VSR-10, fekete, vas célzó, Cyma, CM.701
Rugós meghajtású airsoft fegyver. A VSR-10 [CM.701] modell másolata matt fekete műanyag állvánnyal. A puska levehető hátsó és elülső célzóval van felszerelve. A robusztus külső cső fémből készült, és hosszában kúposra keskenyedik. Az állítható hop-up rendszer könnyen és gyorsan beállítható a kézvédő külső részén található kis karral. Ha érdekel, megvásárolhatod a RIS alapot, amelyhez a távcsővel ellátott rögzítőgyűrűket lehet rögzíteni. A csomagban található még egy gyorsbetöltő, műanyag tisztító pálca a cső tisztításához és egy 55 BB-s tár.Figyelem: A fegyver belső rendszere a Tokyo Marui VSR-10 márkájú mesterlövészpuskákhoz hasonlóan van kialakítva, így ugyanazok a fejlesztő alkatrészek használhatók az olcsóbb és népszerűbb kínai másolatokban is.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a VSR-10, fekete, vas célzó, Cyma, CM.701 termékről a könyvjelzők között találhatók.
Rugós meghajtású airsoft fegyver. A VSR-10 [CM.701] modell másolata matt fekete műanyag állvánnyal. A puska levehető hátsó és elülső célzóval van felszerelve. A robusztus külső cső fémből készült, és hosszában kúposra keskenyedik. Az állítható hop-up rendszer könnyen és gyorsan beállítható a kézvédő külső részén található kis karral. Ha érdekel, megvásárolhatod a RIS alapot, amelyhez a távcsővel ellátott rögzítőgyűrűket lehet rögzíteni. A csomagban található még egy gyorsbetöltő, műanyag tisztító pálca a cső tisztításához és egy 55 BB-s tár.Figyelem: A fegyver belső rendszere a Tokyo Marui VSR-10 márkájú mesterlövészpuskákhoz hasonlóan van kialakítva, így ugyanazok a fejlesztő alkatrészek használhatók az olcsóbb és népszerűbb kínai másolatokban is.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a VSR-10, fekete, vas célzó, Cyma, CM.701 termékről a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 1075 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 2,20 kg |
| Belső cső hossza | 430 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.30 - 0.32 - 0.36 g |
| Tárkapacitás | 55 BB |
| Tűz módok | safe/one-shot |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 75 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 150 m/s [492 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 150 m/s [492 fps] |



















































