Dragunov SVD, valódi fa, Cyma Standard, CM.057
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). A Dragunov SVD modell replikája fából/fémből [CM.057] Cyma Standard Edition. További
Dragunov SVD, valódi fa, Cyma Standard, CM.057
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). A Dragunov SVD [CM.057] Cyma Standard Edition modell replikája, teljes fém kivitelben. A laminált állvány és a hosszú kézvédő nagyon sikeresen valódi fából készült (nincs műanyag utánzat a maximális realizmus érdekében!). A lábtartó, a ravaszvédő, a tárretesz, a vázfedél és más alkatrészek acélból készültek. A válltámasz műbőr borítású része gyorsan és könnyen eltávolítható. A test bal oldalán található a rögzítőelemekhez való rúd vagy a RIS-hez való rögzítőalap.A fémmel megerősített sebességváltó négy acél fogaskerekkel, 7 mm-es precíziós csapágyakkal (kereszthornyos), M120 rugóval + alátéttel a dugattyúban (félfogazás), forgó rugós vezetőcsapágy megerősített hengerfejjel és vákuum dugattyúfejjel rendelkezik. A fém hop-up kamra általános. A csomag tartalmaz egy tisztító rudat és egy feltekerhető, 120 töltényes nagy kapacitású tárat.
Mi az a Cyma Standard Edition?
Felejtsd el a régi gyártói megnevezéseket, mint például Blue Edition, High Speed Edition, Limited Edition stb. A gyártó teljesen átállt egy új, logikusabb, három termékcsaládra: Sport, Standard és Platinum.
A Cyma Standard Edition 2025 óta jelentős fejlesztéseken esett át a korábbi sorozatokhoz képest. A testek és a külső alkatrészek most már jobb minőségű anyagokból készülnek. Sok alkatrész, amely az előző években a szokásos ZnAl ötvözetből készült, most acélból készül. A szokásos ABS műanyagokat sok esetben üvegszálas adalékokkal ellátott nylon polimer váltotta fel. A belső alkatrészek is jelentős fejlesztéseken estek át, például új hop-up gumiszalagok, módosított fémkamrák, új megerősített sebességváltók, teherbíró belső alkatrészek, és a fegyver teljes légkondicionálása is javult.A Cyma Standard Edition egy fejlett airsoft fegyver termékcsalád, amely elsősorban azoknak a játékosoknak szól, akik magasabb értéket várnak el a fegyvertől a felhasznált anyagok, a jobb és stabilabb teljesítmény, valamint a jó pontosság tekintetében. Megfizethető elektromos (AEG) replikákat kínál fejlett kialakítással, kiváló megbízhatósággal és funkcionalitással. A kiadás fegyverei nem tartalmaznak akkumulátorokat és töltőket, ezért ezeket külön kell megvásárolni.
A Dragunov SVD, valódi fa, Cyma Standard, CM.057 termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). A Dragunov SVD [CM.057] Cyma Standard Edition modell replikája, teljes fém kivitelben. A laminált állvány és a hosszú kézvédő nagyon sikeresen valódi fából készült (nincs műanyag utánzat a maximális realizmus érdekében!). A lábtartó, a ravaszvédő, a tárretesz, a vázfedél és más alkatrészek acélból készültek. A válltámasz műbőr borítású része gyorsan és könnyen eltávolítható. A test bal oldalán található a rögzítőelemekhez való rúd vagy a RIS-hez való rögzítőalap.A fémmel megerősített sebességváltó négy acél fogaskerekkel, 7 mm-es precíziós csapágyakkal (kereszthornyos), M120 rugóval + alátéttel a dugattyúban (félfogazás), forgó rugós vezetőcsapágy megerősített hengerfejjel és vákuum dugattyúfejjel rendelkezik. A fém hop-up kamra általános. A csomag tartalmaz egy tisztító rudat és egy feltekerhető, 120 töltényes nagy kapacitású tárat.
Mi az a Cyma Standard Edition?
Felejtsd el a régi gyártói megnevezéseket, mint például Blue Edition, High Speed Edition, Limited Edition stb. A gyártó teljesen átállt egy új, logikusabb, három termékcsaládra: Sport, Standard és Platinum.
A Cyma Standard Edition 2025 óta jelentős fejlesztéseken esett át a korábbi sorozatokhoz képest. A testek és a külső alkatrészek most már jobb minőségű anyagokból készülnek. Sok alkatrész, amely az előző években a szokásos ZnAl ötvözetből készült, most acélból készül. A szokásos ABS műanyagokat sok esetben üvegszálas adalékokkal ellátott nylon polimer váltotta fel. A belső alkatrészek is jelentős fejlesztéseken estek át, például új hop-up gumiszalagok, módosított fémkamrák, új megerősített sebességváltók, teherbíró belső alkatrészek, és a fegyver teljes légkondicionálása is javult.A Cyma Standard Edition egy fejlett airsoft fegyver termékcsalád, amely elsősorban azoknak a játékosoknak szól, akik magasabb értéket várnak el a fegyvertől a felhasznált anyagok, a jobb és stabilabb teljesítmény, valamint a jó pontosság tekintetében. Megfizethető elektromos (AEG) replikákat kínál fejlett kialakítással, kiváló megbízhatósággal és funkcionalitással. A kiadás fegyverei nem tartalmaznak akkumulátorokat és töltőket, ezért ezeket külön kell megvásárolni.
A Dragunov SVD, valódi fa, Cyma Standard, CM.057 termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő nem tartozék. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 1220 mm |
| Fegyver súlya | 3,5 kg |
| Belső cső hossza | 690 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.25 - 0.28 g |
| Tárkapacitás | 120 BB |
| Tár típusa | hi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type AK (8.4V, 1600mAh) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/semi-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | reinforced version SVD (7 mm) - 4 gears |
| Csapágy típusa | 7 mm, bushing, metal |
| Motor változata | Short |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 68 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 120 m/s [394 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 135 m/s [443 fps] |












































