VSR-03, fekete, gáz, Well, G23A
Gázüzemű airsoft fegyver. A VSR-03 [G23A] modell replikája, fekete műanyag állvánnyal, a Well gyártótól. További
VSR-03, fekete, gáz, Well, G23A
Gázüzemű airsoft fegyver. A VSR-03 [G23A] modell replikája, fekete műanyag állvánnyal, a Well gyártmányában. Az alapmodell a Remington lőfegyver művészi kivitelezését reprodukálja, továbbá robusztus fém külső csővel, forgócsappal a heveder rögzítéséhez és rövid elülső RIS sínnel rendelkezik a taktikai kétlábú állvány vagy egyéb kiegészítők felszereléséhez. A fém váz tetején található RIS sínnel ellátott rögzítőalap a rögzítőgyűrűk rögzítésére szolgál, amelyekkel tetszőleges távcső rögzíthető. Az állítható hop-up rendszer a kar bal oldalán található kis karral könnyen és gyorsan beállítható. A csomag tartalma: BB-s gyorsbetöltő, rúd, heveder és 30 töltényes tár.
A hengerben lévő gáz ebben az esetben a szelepen keresztül közvetlenül az ezüst hengerbe - a reteszbe - töltődik. A feltöltött mennyiség körülbelül 10 lövésre elegendő, utána a teljesítmény csökken. Ez a műszaki megoldás lehetővé teszi ugyanazon gyártó rugós meghajtású VSR [MB03] változatához használt tár használatát.
Megjegyzés: Az új fegyversorozat a henger fúvókájára csavarozható teljesítménykorlátozóval is szállítható. A maximális teljesítmény csak a korlátozó eltávolítása után érhető el. Ha a fegyver szállítása előtt szeretné eltávolítani a korlátozót, írja meg a megrendelés megjegyzésében: „Szeretném eltávolítani a korlátozót”. Ellenkező esetben a fegyvert a gyártó által gyártott állapotban szállítjuk.
A VSR-03, fekete, gáz, Well, G23A termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Gázüzemű airsoft fegyver. A VSR-03 [G23A] modell replikája, fekete műanyag állvánnyal, a Well gyártmányában. Az alapmodell a Remington lőfegyver művészi kivitelezését reprodukálja, továbbá robusztus fém külső csővel, forgócsappal a heveder rögzítéséhez és rövid elülső RIS sínnel rendelkezik a taktikai kétlábú állvány vagy egyéb kiegészítők felszereléséhez. A fém váz tetején található RIS sínnel ellátott rögzítőalap a rögzítőgyűrűk rögzítésére szolgál, amelyekkel tetszőleges távcső rögzíthető. Az állítható hop-up rendszer a kar bal oldalán található kis karral könnyen és gyorsan beállítható. A csomag tartalma: BB-s gyorsbetöltő, rúd, heveder és 30 töltényes tár.
A hengerben lévő gáz ebben az esetben a szelepen keresztül közvetlenül az ezüst hengerbe - a reteszbe - töltődik. A feltöltött mennyiség körülbelül 10 lövésre elegendő, utána a teljesítmény csökken. Ez a műszaki megoldás lehetővé teszi ugyanazon gyártó rugós meghajtású VSR [MB03] változatához használt tár használatát.
Megjegyzés: Az új fegyversorozat a henger fúvókájára csavarozható teljesítménykorlátozóval is szállítható. A maximális teljesítmény csak a korlátozó eltávolítása után érhető el. Ha a fegyver szállítása előtt szeretné eltávolítani a korlátozót, írja meg a megrendelés megjegyzésében: „Szeretném eltávolítani a korlátozót”. Ellenkező esetben a fegyvert a gyártó által gyártott állapotban szállítjuk.
A VSR-03, fekete, gáz, Well, G23A termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 1145 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 2,90 kg |
| Belső cső hossza | 500 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.28 - 0.30 g |
| Tárkapacitás | 30 BB |
| Tűz módok | safe/one-shot |
| Gázfegyver típusa | GNB |
| Blow Back | Nem |
| Hajtógáz típusa | GreenGas |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 75 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 140 m/s [460 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 160 m/s [525 fps] |




































