FN SCAR, TAN, D-Boys, BY-803T, SC-01T
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). Az FN SCAR - TAN [BY-803T/SC-01T] modell replikája. További
FN SCAR, TAN, D-Boys, BY-803T, SC-01T
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). Az FN SCAR - TAN [BY-803T/SC-01T] modell replikája, teljes fém kivitelben. A felső rész hosszú RIS sínnel van felszerelve a távcső és különböző red dot célzók felszereléséhez, valamint rövidebb RIS sínekkel a kézvédőn, amelyek taktikai kiegészítők használatát teszik lehetővé. Ez a modern típusú fegyver teljesen állítható és összecsukható célzóberendezéssel van felszerelve. Az olyan vezérlők, mint a választókar, a feszítőkar és a tárreteszelő, kétoldalúan megoldottak. Az akkumulátor az oldalra összecsukható, szintén behúzható (4 pozícióba állítható) állványban található, amely gyorsan állítható arcpárnával van felszerelve.A fémmel megerősített sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket, precíziós 7 mm-es golyóscsapágyakat, M120 rugót, rugóvezetőt csapággyal, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. A csomag tartalma: töltő (kicsi csatlakozó), tisztító rúd, feltekerhető, homokszínű, 300 töltényes nagy kapacitású tár, KAC taktikai markolat és fúvóka hosszabbító a külső csövön. A fegyvermodellhez ajánlott akkumulátor típusa a termék részletes leírásának „Kiegészítők” fülén található.
Az FN SCAR, TAN, D-Boys, BY-803T, SC-01T termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). Az FN SCAR - TAN [BY-803T/SC-01T] modell replikája, teljes fém kivitelben. A felső rész hosszú RIS sínnel van felszerelve a távcső és különböző red dot célzók felszereléséhez, valamint rövidebb RIS sínekkel a kézvédőn, amelyek taktikai kiegészítők használatát teszik lehetővé. Ez a modern típusú fegyver teljesen állítható és összecsukható célzóberendezéssel van felszerelve. Az olyan vezérlők, mint a választókar, a feszítőkar és a tárreteszelő, kétoldalúan megoldottak. Az akkumulátor az oldalra összecsukható, szintén behúzható (4 pozícióba állítható) állványban található, amely gyorsan állítható arcpárnával van felszerelve.A fémmel megerősített sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket, precíziós 7 mm-es golyóscsapágyakat, M120 rugót, rugóvezetőt csapággyal, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. A csomag tartalma: töltő (kicsi csatlakozó), tisztító rúd, feltekerhető, homokszínű, 300 töltényes nagy kapacitású tár, KAC taktikai markolat és fúvóka hosszabbító a külső csövön. A fegyvermodellhez ajánlott akkumulátor típusa a termék részletes leírásának „Kiegészítők” fülén található.
Az FN SCAR, TAN, D-Boys, BY-803T, SC-01T termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | A csomag tartalmazza a töltőt, de az akkumulátort nem. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 770/730/530 mm |
| Fegyver súlya | 3,3 kg |
| Belső cső hossza | 280 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.25 - 0.28 g |
| Tárkapacitás | 300 BB |
| Tár típusa | hi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type Mini (8.4V) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/semi-auto/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | metal version 2 (7 mm) |
| Csapágy típusa | 7 mm, ball bearings, metal |
| Motor típusa | Long torque |
| Motor változata | Long |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 63 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 125 m/s [410 fps] |


































