Steyr AUG A2 Police, sportline, Classic Army
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). A Classic Army Sportline sorozat STEYR AUG A2 Police [SP006P] modelljének replikája. További
Steyr AUG A2 Police, sportline, Classic Army
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). A Classic Army Sportline sorozat STEYR AUG A2 Police [SP006P] modelljének replikája. Ez a modern, egyesek számára talán futurisztikus gépkarabély nagyrészt minőségi ABS műanyagból készült. A felső RIS sín lehetővé teszi bármilyen célzórendszer egyszerű felszerelését. A kevésbé elterjedt bull-pup kialakításnak (a tár a ravasz mögötti térben található) köszönhetően hosszú cső érhető el, miközben a fegyver teljes mérete kisebb marad, ami természetesen jobb használatot tesz lehetővé kisebb területeken (CQB). Ez a technológia a fegyverek általános kellemes egyensúlyában is megmutatkozik, és így kiváló fogást biztosít mind a bal, mind a jobb kéz számára. A függőleges elülső fogantyú behajtható vagy részben párhuzamosan állítható a csővel.A Sportline sorozat fém sebességváltót, fém fogaskerekeket, fém csapágyakat, M100 rugót, 6,06 mm belső átmérőjű alumínium csövet, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. Tartalmaz egy műanyag tisztító rudat a cső tisztításához, tesztgolyókat (kb. 500 darab) és egy 330 darabos nagy kapacitású tárat.
A Steyr AUG A2 Police, sportline, Classic Army termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). A Classic Army Sportline sorozat STEYR AUG A2 Police [SP006P] modelljének replikája. Ez a modern, egyesek számára talán futurisztikus gépkarabély nagyrészt minőségi ABS műanyagból készült. A felső RIS sín lehetővé teszi bármilyen célzórendszer egyszerű felszerelését. A kevésbé elterjedt bull-pup kialakításnak (a tár a ravasz mögötti térben található) köszönhetően hosszú cső érhető el, miközben a fegyver teljes mérete kisebb marad, ami természetesen jobb használatot tesz lehetővé kisebb területeken (CQB). Ez a technológia a fegyverek általános kellemes egyensúlyában is megmutatkozik, és így kiváló fogást biztosít mind a bal, mind a jobb kéz számára. A függőleges elülső fogantyú behajtható vagy részben párhuzamosan állítható a csővel.A Sportline sorozat fém sebességváltót, fém fogaskerekeket, fém csapágyakat, M100 rugót, 6,06 mm belső átmérőjű alumínium csövet, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. Tartalmaz egy műanyag tisztító rudat a cső tisztításához, tesztgolyókat (kb. 500 darab) és egy 330 darabos nagy kapacitású tárat.
A Steyr AUG A2 Police, sportline, Classic Army termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő nem tartozék. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 805 mm |
| Fegyver súlya | 2,15 kg |
| Belső cső hossza | 510 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 330 BB |
| Tár típusa | hi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type Mini (8.4V) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/semi-auto/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | reinforced version 3 (7 mm) |
| Csapágy típusa | 7 mm, bushing, metal |
| Motor típusa | High Speed & High Torque |
| Motor változata | Short |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 48 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 90 m/s [295 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 90 m/s [295 fps] |





















