M24 Socom OD, katonai, Snow Wolf, SW-04JG
Rugós airsoft fegyver. Az M24 Socom - Military [SW-04JG] modell replikája zöld színben a Snow Wolf-tól. További
M24 Socom OD, Military, Snow Wolf, SW-04JG
Rugós airsoft fegyver. Az M24 Socom - Military [SW-04JG] modell replikája, zöld színben, a Snow Wolf gyártótól. Kiváló kivitelezésű, szilárd polimer-fém ravaszmechanizmussal és hosszú, külsőleg bordázott, könnyű csővel rendelkezik. A gumiból készült válltámasz hossza állítható.A fegyver alapmodellje hevederforgatókkal, rögzítő sínnel a tartók felszereléséhez és állítható Hop-Up mechanizmussal van felszerelve. A csomag tartalma: gyorsbetöltő, heveder, tisztító rúd és műanyag tár 20 BB-hez.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a M24 Socom OD, Military, Snow Wolf, SW-04JG termékről a könyvjelzők között találhatók.
Rugós airsoft fegyver. Az M24 Socom - Military [SW-04JG] modell replikája, zöld színben, a Snow Wolf gyártótól. Kiváló kivitelezésű, szilárd polimer-fém ravaszmechanizmussal és hosszú, külsőleg bordázott, könnyű csővel rendelkezik. A gumiból készült válltámasz hossza állítható.A fegyver alapmodellje hevederforgatókkal, rögzítő sínnel a tartók felszereléséhez és állítható Hop-Up mechanizmussal van felszerelve. A csomag tartalma: gyorsbetöltő, heveder, tisztító rúd és műanyag tár 20 BB-hez.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a M24 Socom OD, Military, Snow Wolf, SW-04JG termékről a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 1150 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 3,16 kg |
| Belső cső hossza | 485 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 20 BB |
| Tűz módok | safe/one-shot |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 60 m |
| Torkolati sebesség (mért) | 115 m/s [377 fps] |

































