MP5 UMP, RIS, Cyma, CM.041UMP
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). UMP MP5 Replica modell - RIS [CM.041UMP] teljes fém kivitelben. További
MP5 UMP, RIS, Cyma, CM.041UMP
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). UMP MP5 Replica modell - RIS [CM.041UMP] teljes fém kivitelben. A híres géppisztoly standard modellje, oldalra hajtható állvánnyal és műanyag kézvédővel, RIS sínekkel, amelyek lehetővé teszik további taktikai kiegészítők használatát. Ennek a változatnak az erőssége a fém test, amely tiszteletre méltó súlyt és valósághű kivitelezést kölcsönöz a fegyvernek. A funkcionális feszítőkarral egyszerűen kinyitható a test jobb oldalán található porvédő fedél, amely alatt a jól elrejtett hop-up szabályozó található. A kézvédő, a test alsó felének akkumulátorral ellátott része és az összecsukható válltámasz kiváló minőségű nylon műanyagból készültek. Az újabb típusú MP5 géppisztolyok nem rendelkeznek egyoldalas ergonómikus pisztolymarkolattal, így a lövés kényelmes mindkét kézzel. Az olyan vezérlők, mint a választókapcsoló és a tárreteszelő is kétoldalasak. A fémmel megerősített sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket, precíziós 7 mm-es fém csapágyakat, M120 rugót, fém rugóvezetőt csapággyal, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. Tartalmaz egy töltőt, 8,4 V/1200 mAh-s akkumulátort (kicsi csatlakozó), tisztító rudat, taktikai markolatot és nagy kapacitású, 200 darab BB-t tartalmazó tárral.
Az MP5 UMP, RIS, Cyma, CM.041UMP termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). UMP MP5 Replica modell - RIS [CM.041UMP] teljes fém kivitelben. A híres géppisztoly standard modellje, oldalra hajtható állvánnyal és műanyag kézvédővel, RIS sínekkel, amelyek lehetővé teszik további taktikai kiegészítők használatát. Ennek a változatnak az erőssége a fém test, amely tiszteletre méltó súlyt és valósághű kivitelezést kölcsönöz a fegyvernek. A funkcionális feszítőkarral egyszerűen kinyitható a test jobb oldalán található porvédő fedél, amely alatt a jól elrejtett hop-up szabályozó található. A kézvédő, a test alsó felének akkumulátorral ellátott része és az összecsukható válltámasz kiváló minőségű nylon műanyagból készültek. Az újabb típusú MP5 géppisztolyok nem rendelkeznek egyoldalas ergonómikus pisztolymarkolattal, így a lövés kényelmes mindkét kézzel. Az olyan vezérlők, mint a választókapcsoló és a tárreteszelő is kétoldalasak. A fémmel megerősített sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket, precíziós 7 mm-es fém csapágyakat, M120 rugót, fém rugóvezetőt csapággyal, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. Tartalmaz egy töltőt, 8,4 V/1200 mAh-s akkumulátort (kicsi csatlakozó), tisztító rudat, taktikai markolatot és nagy kapacitású, 200 darab BB-t tartalmazó tárral.
Az MP5 UMP, RIS, Cyma, CM.041UMP termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő a csomag része. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 745/500 mm |
| Fegyver súlya | 3,35 kg |
| Belső cső hossza | 229 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.25 - 0.28 g |
| Tárkapacitás | 200 BB |
| Tár típusa | hi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type CQB (9.6V, 1600mAh) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/semi-auto/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | metal version 2 (7 mm) |
| Csapágy típusa | 7 mm, bushing, metal |
| Motor típusa | Long torque |
| Motor változata | Long |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 63 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 120 m/s [394 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 125 m/s [410 fps] |






































