MP5 CQC, Galaxy, A&K, G.5M
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). MP5 CQC [G.5M] modell replika RIS kézvédővel és teleszkópos állvánnyal. További
MP5 CQC, Galaxy, A&K, G.5M
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). MP5 modell CQC [G.5M] replika RIS kézvédővel és teleszkópos állvánnyal (6 beállítási pozíció). Nagy RIS sín a taktikai kiegészítők és különböző típusú célzók egyszerű felszereléséhez. A fegyverekben fém hajtómű található megerősített hengerfejjel, vákuum dugattyúfejjel és acél fogaskerekekkel. Tartalmaz egy töltőt, 8,4 V/1100 mAh-s akkumulátort (kicsi csatlakozó), gyors töltőt, tisztító rudat, feltekerhető nagy kapacitású 240 töltényes tárat és egy 28 töltényes tárat.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk az MP5 CQC, Galaxy, A&K, G.5M termékről a könyvjelzők között találhatók.
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). MP5 modell CQC [G.5M] replika RIS kézvédővel és teleszkópos állvánnyal (6 beállítási pozíció). Nagy RIS sín a taktikai kiegészítők és különböző típusú célzók egyszerű felszereléséhez. A fegyverekben fém hajtómű található megerősített hengerfejjel, vákuum dugattyúfejjel és acél fogaskerekekkel. Tartalmaz egy töltőt, 8,4 V/1100 mAh-s akkumulátort (kicsi csatlakozó), gyors töltőt, tisztító rudat, feltekerhető nagy kapacitású 240 töltényes tárat és egy 28 töltényes tárat.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk az MP5 CQC, Galaxy, A&K, G.5M termékről a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő a csomag része. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 627/542 mm |
| Fegyver súlya | 1,82 kg |
| Belső cső hossza | 140 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 240/28 BB |
| Tár típusa | hi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type AK (8.4V, 1600mAh) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/semi-auto/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | metal version 3 (6 mm) |
| Csapágy típusa | 6 mm, bushing, nylon |
| Motor típusa | Long torque |
| Motor változata | Long |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 53 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 95 m/s [312 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 105 m/s [344 fps] |
































