L96 AWS, OD, Cyma, CM.703A
Kézi airsoft fegyver. L96 AWS replika - OD [CM.703A] zöld színű, érdesített műanyag markolattal. A puska már RIS sínnel van felszerelve, amely alkalmas optikai célzó szerelésére. További
L96 AWS, OD, Cyma, CM.703A
Kézi airsoft fegyver. L96 AWS - OD [CM.703A] replika, zöld színű, érdesített műanyag markolattal, integrált RIS sínnel a fém csúszka tetején, teljesen állítható állvánnyal és fém csővel. A puska alján több fogantyú található a hordozóheveder rögzítéséhez. A fegyverhez egy speciális, kétlábú típusú gömbcsukló is rögzíthető, amely nem része a standard szállításnak, és más kétlábúaknak sem. A fegyver természetesen állítható Hop-Up rendszerrel van felszerelve, amely könnyen hozzáférhető a kézvédő alján. A csomagban található még egy gyorsbetöltő, egy műanyag tisztító rúd a cső tisztításához és egy 100 töltény befogadására alkalmas, valós méretű tár.
Figyelem: A fegyver nagyrészt a Tokyo Marui L96 AWS puska pontos mása, ezért méretében eltérő alkatrészeket használ, mint a L96 (APS-2 Type 96, MB01) vagy a VSR-10 általánosan elterjedt rendszerei. A ravaszmechanizmus, a henger, a dugattyú, a rugó stb. csak egy adott AWS rendszerhez tervezhető.
Az ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk az L96 AWS, OD, Cyma, CM.703A termékről a könyvjelzők között találhatók.
Kézi airsoft fegyver. L96 AWS - OD [CM.703A] replika, zöld színű, érdesített műanyag markolattal, integrált RIS sínnel a fém csúszka tetején, teljesen állítható állvánnyal és fém csővel. A puska alján több fogantyú található a hordozóheveder rögzítéséhez. A fegyverhez egy speciális, kétlábú típusú gömbcsukló is rögzíthető, amely nem része a standard szállításnak, és más kétlábúaknak sem. A fegyver természetesen állítható Hop-Up rendszerrel van felszerelve, amely könnyen hozzáférhető a kézvédő alján. A csomagban található még egy gyorsbetöltő, egy műanyag tisztító rúd a cső tisztításához és egy 100 töltény befogadására alkalmas, valós méretű tár.
Figyelem: A fegyver nagyrészt a Tokyo Marui L96 AWS puska pontos mása, ezért méretében eltérő alkatrészeket használ, mint a L96 (APS-2 Type 96, MB01) vagy a VSR-10 általánosan elterjedt rendszerei. A ravaszmechanizmus, a henger, a dugattyú, a rugó stb. csak egy adott AWS rendszerhez tervezhető.
Az ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk az L96 AWS, OD, Cyma, CM.703A termékről a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 1160 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 3,60 kg |
| Belső cső hossza | 490 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.30 - 0.32 - 0.36 g |
| Tárkapacitás | 100 BB |
| Tűz módok | safe/one-shot |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 75 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 150 m/s [492 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 150 m/s [492 fps] |




















































