Magpul M870, fekete, Magpul PTS
Rugós airsoft fegyver. A Remington M870 fém modellű sörétes puska replikája, Magpul PTS által továbbfejlesztve. A sörétes puska szilárd műanyag állvánnyal (további adapterek segítségével lineáris vezérléssel), MOE 870 kézvédővel és MVG függőleges markolatokkal van felszerelve. További
Magpul M870, fekete, Magpul PTS
Rugós meghajtású airsoft fegyver. A Remington M870 fém modellű puska replikája, Magpul PTS által továbbfejlesztve. A puska szilárd műanyag állvánnyal (lehetséges lineáris vezérlés kiegészítő adapterekkel), MOE 870 kézvédővel és MVG függőleges markolatokkal van felszerelve. Mindezek az opciók a Magpul cég logójával vannak ellátva és feketék. Maga a test, a külső cső és a cső alja fémből készültek. A fegyver hurokkal és hevederforgatóval is rendelkezik a forgató rögzítéséhez. A felső test hosszú RIS sínje a távcső vagy a red dot felszerelésére szolgál. A MOE kézvédőn még két rövidebb RIS sín is található, amelyek lehetővé teszik további taktikai kiegészítők, például zseblámpa felszerelését. Tartalmaz egy gyorsbetöltőt, tisztító rudat, hosszabbító állványt és alacsony kapacitású 20 BB-s tárat.
A Magpul M870, fekete, Magpul PTS termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzőkben találhatók.
Rugós meghajtású airsoft fegyver. A Remington M870 fém modellű puska replikája, Magpul PTS által továbbfejlesztve. A puska szilárd műanyag állvánnyal (lehetséges lineáris vezérlés kiegészítő adapterekkel), MOE 870 kézvédővel és MVG függőleges markolatokkal van felszerelve. Mindezek az opciók a Magpul cég logójával vannak ellátva és feketék. Maga a test, a külső cső és a cső alja fémből készültek. A fegyver hurokkal és hevederforgatóval is rendelkezik a forgató rögzítéséhez. A felső test hosszú RIS sínje a távcső vagy a red dot felszerelésére szolgál. A MOE kézvédőn még két rövidebb RIS sín is található, amelyek lehetővé teszik további taktikai kiegészítők, például zseblámpa felszerelését. Tartalmaz egy gyorsbetöltőt, tisztító rudat, hosszabbító állványt és alacsony kapacitású 20 BB-s tárat.
A Magpul M870, fekete, Magpul PTS termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzőkben találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 995/1045 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 2,75 kg |
| Belső cső hossza | 500 mm |
| Hop‑Up típusa | fix hop-up 0.20g BB |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 20 BB |
| Tűz módok | safe/one-shot |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 45 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 90 m/s [295 fps] |















