L96-05, fekete, gáz, Well, G25A
Gázüzemű airsoft fegyver. Az L96-05 [G25A] modell replikája, fekete műanyag állvánnyal. További
L96-05, fekete, gáz, Well, G25A
Gázüzemű airsoft fegyver. Az L96-05 [G25A] modell replikája fekete műanyag állvánnyal, amelynek jellemzője a teljes állvány szokatlan kialakítása és az ergonómikus markolat. A szabadon állítható arcpárna és a kényelmes gumiból készült válltámasz még könnyebbé teszi a célzást. A hosszú, szabadon behelyezhető cső teljes egészében fémből készült, precíz CNC-gépeken. A fém váz tetején található RIS sín a távcsővel ellátott rögzítőgyűrűk rögzítésére szolgál. A puska továbbá több fogantyúval is el van látva a hordozószíj rögzítéséhez. A csomagban egy gyorsbetöltő, egy eltömődésmentesítő rúd és egy 30 töltény befogadására alkalmas adagoló is található.
A hengerben lévő gáz ebben az esetben a szelepen keresztül közvetlenül az ezüst hengerbe - reteszbe kerül. A feltöltött mennyiség körülbelül 10 lövésre elegendő, utána a teljesítmény csökken. Ez a műszaki megoldás lehetővé teszi ugyanazon gyártó L96 [MB01] rugós változatához használt tár használatát.
Megjegyzés: Az új sorozatú fegyverek a henger fúvókájára csavarozható teljesítménykorlátozóval is szállíthatók. A maximális teljesítmény csak a korlátozó eltávolítása után érhető el. Ha a fegyver szállítása előtt szeretné eltávolítani a korlátozót, írja meg a megrendelés megjegyzésében: „Szeretném eltávolítani a korlátozót”. Ellenkező esetben a fegyvert a gyártó által gyártott állapotban szállítjuk.
Az L96-05, fekete, gáz, Well, G25A termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Gázüzemű airsoft fegyver. Az L96-05 [G25A] modell replikája fekete műanyag állvánnyal, amelynek jellemzője a teljes állvány szokatlan kialakítása és az ergonómikus markolat. A szabadon állítható arcpárna és a kényelmes gumiból készült válltámasz még könnyebbé teszi a célzást. A hosszú, szabadon behelyezhető cső teljes egészében fémből készült, precíz CNC-gépeken. A fém váz tetején található RIS sín a távcsővel ellátott rögzítőgyűrűk rögzítésére szolgál. A puska továbbá több fogantyúval is el van látva a hordozószíj rögzítéséhez. A csomagban egy gyorsbetöltő, egy eltömődésmentesítő rúd és egy 30 töltény befogadására alkalmas adagoló is található.
A hengerben lévő gáz ebben az esetben a szelepen keresztül közvetlenül az ezüst hengerbe - reteszbe kerül. A feltöltött mennyiség körülbelül 10 lövésre elegendő, utána a teljesítmény csökken. Ez a műszaki megoldás lehetővé teszi ugyanazon gyártó L96 [MB01] rugós változatához használt tár használatát.
Megjegyzés: Az új sorozatú fegyverek a henger fúvókájára csavarozható teljesítménykorlátozóval is szállíthatók. A maximális teljesítmény csak a korlátozó eltávolítása után érhető el. Ha a fegyver szállítása előtt szeretné eltávolítani a korlátozót, írja meg a megrendelés megjegyzésében: „Szeretném eltávolítani a korlátozót”. Ellenkező esetben a fegyvert a gyártó által gyártott állapotban szállítjuk.
Az L96-05, fekete, gáz, Well, G25A termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 1160 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 4,1 kg |
| Belső cső hossza | 500 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.28 - 0.30 g |
| Tárkapacitás | 30 BB |
| Tűz módok | safe/one-shot |
| Gázfegyver típusa | GNB |
| Blow Back | Nem |
| Hajtógáz típusa | GreenGas |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 75 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 150 m/s [492 fps] |






























