M4A1, Cyma Sport, CM.002A1
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). Az M4A1 [CM.002A1] Cyma Sport Edition modell replikája fém testtel és egy darabból álló külső csővel. További
M4A1, Cyma Sport, CM.002A1
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). Az M4A1 [CM.002A1] Cyma Sport Edition modell replikája, fém testtel és egy darabból álló külső csővel. A fegyver a legújabb kiadásból származik, amelynek fém teste újrafeldolgozott, funkcionális porvédővel és imitált reteszelővel rendelkezik. Az alapmodell M4 műanyag kézvédővel, taktikai behúzható állvánnyal (6 beállítási pozíció) és levehető hordozófogantyúval rendelkezik, a célzósínre különböző távcsövek és vörös pontok szerelhetők.
A fémmel megerősített sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket, 8 mm-es precíziós csapágyakat, M125 rugót, fém rugóvezetőt csapággyal, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. Az alapban egy darabból készült fém hop-up kamra és cső is helyet kapott, további bevonat nélkül, 6,08 mm belső átmérővel. Tartalmaz egy töltőt, 8,4 V/1200 mAh-s akkumulátort (kicsi csatlakozó), tisztító rudat és egy feltekerhető, 300 töltényes hi-cap tárat.
Mi az a Cyma Sport Edition?
Felejtsd el a régi gyártói megnevezéseket, mint például Blue Edition, High Speed Edition, Limited Edition stb. A gyártó teljesen átállt egy új és logikusabb, három termékcsaládra osztott felosztásra: Sport, Standard és Platinum.
A Cyma Sport Edition 2025 óta további fejlesztéseken esett át a korábbi verziókhoz képest. A testek és a külső alkatrészek most már jobb minőségű anyagokból készülnek. Számos fejlesztés történt a belső alkatrészeken is, például új hop-up gumiszalagok, egyes esetekben akár teljes kamrák, új sebességváltók és teherbíró belső alkatrészek.
A Cyma Sport Edition az airsoft fegyverek alapvető termékcsaládja, amely elsősorban kezdő játékosoknak és szabadidős használatra készült. Megfizethető, egyszerűsített kialakítású elektromos (AEG) replikákat kínál, amelyek azonban megbízhatóságukban és funkcionalitásukban nem maradnak el a drágább modellektől.
Az M4A1, Cyma Sport, CM.002A1 termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). Az M4A1 [CM.002A1] Cyma Sport Edition modell replikája, fém testtel és egy darabból álló külső csővel. A fegyver a legújabb kiadásból származik, amelynek fém teste újrafeldolgozott, funkcionális porvédővel és imitált reteszelővel rendelkezik. Az alapmodell M4 műanyag kézvédővel, taktikai behúzható állvánnyal (6 beállítási pozíció) és levehető hordozófogantyúval rendelkezik, a célzósínre különböző távcsövek és vörös pontok szerelhetők.
A fémmel megerősített sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket, 8 mm-es precíziós csapágyakat, M125 rugót, fém rugóvezetőt csapággyal, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. Az alapban egy darabból készült fém hop-up kamra és cső is helyet kapott, további bevonat nélkül, 6,08 mm belső átmérővel. Tartalmaz egy töltőt, 8,4 V/1200 mAh-s akkumulátort (kicsi csatlakozó), tisztító rudat és egy feltekerhető, 300 töltényes hi-cap tárat.
Mi az a Cyma Sport Edition?
Felejtsd el a régi gyártói megnevezéseket, mint például Blue Edition, High Speed Edition, Limited Edition stb. A gyártó teljesen átállt egy új és logikusabb, három termékcsaládra osztott felosztásra: Sport, Standard és Platinum.
A Cyma Sport Edition 2025 óta további fejlesztéseken esett át a korábbi verziókhoz képest. A testek és a külső alkatrészek most már jobb minőségű anyagokból készülnek. Számos fejlesztés történt a belső alkatrészeken is, például új hop-up gumiszalagok, egyes esetekben akár teljes kamrák, új sebességváltók és teherbíró belső alkatrészek.
A Cyma Sport Edition az airsoft fegyverek alapvető termékcsaládja, amely elsősorban kezdő játékosoknak és szabadidős használatra készült. Megfizethető, egyszerűsített kialakítású elektromos (AEG) replikákat kínál, amelyek azonban megbízhatóságukban és funkcionalitásukban nem maradnak el a drágább modellektől.
Az M4A1, Cyma Sport, CM.002A1 termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő a csomag része. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 850/770 mm |
| Fegyver súlya | 2,85 kg |
| Belső cső hossza | 363 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.25 - 0.28 g |
| Tárkapacitás | 300 BB |
| Tár típusa | hi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type CQB (9.6V, 1600mAh) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/semi-auto/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | reinforced version 2 (8 mm) |
| Csapágy típusa | 8 mm, bushing, metal |
| Motor típusa | Long torque |
| Motor változata | Long |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 68 m |
| Torkolati sebesség (mért) | 135 m/s [443 fps] |












































