M4A1, Cyma Sport, CM.002A1
Automatska električna airsoft puška (AEG). Replicu modela M4A1 [CM.002A1] iz serije Cyma Sport Edition s metalnim kućištem i jednodijelnom vanjskom cijevi. Više
M4A1, Cyma Sport, CM.002A1
Automatska električna airsoft puška (AEG). Replic model M4A1 [CM.002A1] Cyma Sport Edition s metalnim kućištem i vanjskim cijevnim nastavkom u jednom komadu. Puška dolazi iz najnovijeg izdanja, koje ima novo obrađeno metalno kućište s funkcionalnim poklopcem protiv prašine i imitacijom osigurača zatvarača. Osnovni model M4 s plastičnim rukohvatom, taktičkim sklopivim kundakom (6 položaja podešavanja) i odvojivom ručkom za nošenje, na vodilicu za nišan moguće je pričvrstiti različite optičke nišane i red dot nišane.
Ojačani metalni mjenjač sadrži visokokvalitetne čelične zupčanike, precizne ležajeve od 8 mm, oprugu M125, metalni vodilica opruge s ležajem, ojačanu glavu cilindra i vakuumsku glavu klipa. U osnovi se nalazi i metalna hop-up komora od jednog komada i cijev bez dodatnih završnih obrada, unutarnjeg promjera 6,08 mm. Uključuje punjač, bateriju 8,4V/1200mAh (mali konektor), čistač cijevi i hi-cap spremnik na navijanje kapaciteta 300 metaka.
Što je Cyma Sport Edition?
Zaboravite na stare nazive proizvođača kao što su Blue Edition, High Speed Edition, Limited Edition itd. Proizvođač je u potpunosti prešao na novu i logičniju podjelu na tri linije proizvoda: Sport, Standard i Platinum.
Cyma Sport Edition je od 2025. doživio daljnja poboljšanja u odnosu na prethodne verzije. Kućišta i vanjski dijelovi sada su izrađeni od kvalitetnijih materijala. Također je došlo do nekoliko poboljšanja na unutarnjim dijelovima, kao što su nove gumene trake za hop-up, a u nekim slučajevima čak i cijele komore, novi mjenjači i nosivi unutarnji dijelovi.
Cyma Sport Edition je osnovna linija zračnih oružja, namijenjena prvenstveno početnicima i rekreativnoj upotrebi. Nudi pristupačne električne (AEG) replike sa pojednostavljenim dizajnom, ali i dalje s dobrom pouzdanošću i funkcionalnošću.
Preporučene airsoft dodatke, parametre, recenzije i druge korisne informacije o proizvodu M4A1, Cyma Sport, CM.002A1 možete pronaći u zabilješkama.
Automatska električna airsoft puška (AEG). Replic model M4A1 [CM.002A1] Cyma Sport Edition s metalnim kućištem i vanjskim cijevnim nastavkom u jednom komadu. Puška dolazi iz najnovijeg izdanja, koje ima novo obrađeno metalno kućište s funkcionalnim poklopcem protiv prašine i imitacijom osigurača zatvarača. Osnovni model M4 s plastičnim rukohvatom, taktičkim sklopivim kundakom (6 položaja podešavanja) i odvojivom ručkom za nošenje, na vodilicu za nišan moguće je pričvrstiti različite optičke nišane i red dot nišane.
Ojačani metalni mjenjač sadrži visokokvalitetne čelične zupčanike, precizne ležajeve od 8 mm, oprugu M125, metalni vodilica opruge s ležajem, ojačanu glavu cilindra i vakuumsku glavu klipa. U osnovi se nalazi i metalna hop-up komora od jednog komada i cijev bez dodatnih završnih obrada, unutarnjeg promjera 6,08 mm. Uključuje punjač, bateriju 8,4V/1200mAh (mali konektor), čistač cijevi i hi-cap spremnik na navijanje kapaciteta 300 metaka.
Što je Cyma Sport Edition?
Zaboravite na stare nazive proizvođača kao što su Blue Edition, High Speed Edition, Limited Edition itd. Proizvođač je u potpunosti prešao na novu i logičniju podjelu na tri linije proizvoda: Sport, Standard i Platinum.
Cyma Sport Edition je od 2025. doživio daljnja poboljšanja u odnosu na prethodne verzije. Kućišta i vanjski dijelovi sada su izrađeni od kvalitetnijih materijala. Također je došlo do nekoliko poboljšanja na unutarnjim dijelovima, kao što su nove gumene trake za hop-up, a u nekim slučajevima čak i cijele komore, novi mjenjači i nosivi unutarnji dijelovi.
Cyma Sport Edition je osnovna linija zračnih oružja, namijenjena prvenstveno početnicima i rekreativnoj upotrebi. Nudi pristupačne električne (AEG) replike sa pojednostavljenim dizajnom, ali i dalje s dobrom pouzdanošću i funkcionalnošću.
Preporučene airsoft dodatke, parametre, recenzije i druge korisne informacije o proizvodu M4A1, Cyma Sport, CM.002A1 možete pronaći u zabilješkama.
Parametri
| Obavijest | Baterija i punjač su uključeni. |
|---|---|
| Dužina oružja | 850/770 mm |
| Težina oružja | 2,85 kg |
| Dužina unutarnje cijevi | 363 mm |
| Tip Hop-Up | podesiv hop-up |
| Preporučene BBs | 0.25 - 0.28 g |
| Kapacitet spremnika | 300 BB |
| Vrsta spremnika | hi-cap |
| Preporučena baterija | Type CQB (9.6V, 1600mAh) |
| Tip utikača | Tamiya Mini |
| Načini paljbe | safe/semi-auto/full-auto |
| Okidački prekidač | mehanički |
| Gearbox tip | reinforced version 2 (8 mm) |
| Vrsta ležajeva | 8 mm, bushing, metal |
| Tip motora | Long torque |
| Motorna varijanta | Long |
| AEG tip | NBB |
| Blow Back | Ne |
| Kalibar | 6 mm |
| Domet oružja | 68 m |
| Brzina iz cijevi (izmjerena) | 135 m/s [443 fps] |












































